Site öneri Hk.

okybet

Üye
29 Şub 2016
171
0
Sdney
Herkese Merhabalar...
-Bir tane web sitesi açmayı planlıyorum (etik) bana fikir verebilecek olan var mı.

-Sadece adsense reklam geliri alabilecegim.
Tarzda bir site hit çekebileceğini.

Teşekkür...

xMit

Uzman üye
13 Mar 2016
1,202
10
Root@xMit:~#
Hangi alanlarda çalısmaların oldugunu bilemeyiz hangi konulara ilgin var hangi konularda makale yazmak icin gerekli birikimin var ve en önemlisi hangi alanda sıkılmadan inceleme yapıp icerik üretebilecegin Sorularını kendine sormalısın öncelikle .

vιcεηтε

Katılımcı Üye
18 Ocak 2019
536
8
Sevilla
Herkese Merhabalar...
-Bir tane web sitesi açmayı planlıyorum (etik) bana fikir verebilecek olan var mı.

-Sadece adsense reklam geliri alabilecegim.
Tarzda bir site hit çekebileceğini.

Teşekkür...
Merhaba,
Genel olarak neler ile uğraşmaktasınız? Kitle çekmesi kadar sizin de bilgili olmanız gerekmekte.

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,451
630
Film siteleri şuanda en çok tutanlar listesinde, araştırıp deneyebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.