Site.org.instagram.com Şeklinde Domain

8 Ara 2018
115
0
Merhaba tht üyeleri şöyle bir link ile karşılaştım: instagramhelpz.cf.instagram.com sahibi ile iletişime geçtiğimde ise siteye script atılmadığını sadece instagramın klasik logini gibi olduğunu txt olmadığını fakat log tuttuğunu söyledi site instagram.com subdomaini olarak gözüküyor ssli de aynı ama hala nasıl yaptığını çözemedim aydınlatacak birisi var mı ?

AhmetKnKc

Uzman üye
15 Mar 2018
1,080
9
19
Evden
Domain alırken site ismini "instagramhelpz.cf.instagram" uzantısınıda ".com" olarak almış ola bilir. Bu konu hakkında pek bilgi sahibi değilim fakat güvenilir olmadığına eminim.

Tels

Üye
24 Mar 2018
99
0
Bulursan Buraya Yazmayı Unutma.
Benim Fikrim Bedava Domain Sağlayıcı Bir Web sitesin'den Herkesten Önce İnstagram Olarak Kayıt aldırmış Ardından Subdomain Olarak instagramHelp Diye Domian Açmıştır

8 Ara 2018
115
0
Domain alırken site ismini "instagramhelpz.cf.instagram" uzantısınıda ".com" olarak almış ola bilir. Bu konu hakkında pek bilgi sahibi değilim fakat güvenilir olmadığına eminim.
Hocam oltalama yaparken kullanıyor, sadece instagramın değil outlook vs. de yapabiliyor

Bulursan Buraya Yazmayı Unutma.
Benim Fikrim Bedava Domain Sağlayıcı Bir Web sitesin'den Herkesten Önce İnstagram Olarak Kayıt aldırmış Ardından Subdomain Olarak instagramHelp Diye Domian Açmıştır
bakalım hocam :):

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.