Site para kazanma

Enginhard

Yeni üye
3 Haz 2017
40
0
Ben site alan adı ve host aldım ve öğreciyim bana aylık harçlık cıkarmam lazım fikirleriniz varsa.
(ailevi durumdan para alamıyorum cok sıkışıklar lisedeyim ve cok para ihtiyacım oluyor. Bende aileme yuk olmak istemediğim için böyle internetten kazanmaya calışıyorum.)

Moderatör tarafında düzenlendi:

0xd2

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
765
3
211
Şimdi ilk önce bir hangi bölüme ilgin var, Neler yapabilirsin, Domain ne ile alakalı gibi ufak tefek bilgiler bırakırsan en azından insanlar daha rahat bir şekilde yardımcı olurlar.

R3X

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
462
27
HAKLI
Ben site alan adı ve host aldım ve öğreciyim bana aylık harçlık cıkarmam lazım fikirleriniz varsa.
(ailevi durumdan para alamıyorum cok sıkışıklar lisedeyim ve cok para ihtiyacım oluyor. Bende aileme yuk olmak istemediğim için böyle internetten kazanmaya calışıyorum.)

Güzel clikbate yaparsan . Fena para kazanırsın . AdWors'e reklam ver ödeme yapma ben youtube kanalım için var ödeme yapmadım hala . 400 dolar borcum var google'ye :D

Enginhard

Yeni üye
3 Haz 2017
40
0
şimdi ilk önce bir hangi bölüme ilgin var, neler yapabilirsin, domain ne ile alakalı gibi ufak tefek bilgiler bırakırsan en azından insanlar daha rahat bir şekilde yardımcı olurlar.

İlgim insanlara yardım edebilirim mutlu etmek beni mutlu ediyor kişiliğim öyle bilgi verebilirim yada onlara spotify hesap dağıtırım ama elimde script filan yok sağlam güzel reklam'dan kazanırım her türlü iş yaparım

mahqum17

Üye
20 Şub 2016
200
0
MARS
Öncelikle reklam şirketlerine başvur adsense hemen seni kabul etmeyecektir.Kabul eden şirketlerden domain hosting mafraflarinı çıkardıktan sonra (konu paylaşımı ve süre) adsenseye başvur. İyi ve kalıcı bir kitleye sahip olursan iyi paralar kaldırabilirsin.Önemli olan 1 günde 1k görüntülenme ye sahip olmak değil sürekli bir kitlenin olmasını sağlamak

Enginhard

Yeni üye
3 Haz 2017
40
0

MHLS

Katılımcı Üye
6 Mar 2016
277
0
Poup reklam ekle

File.army sitesine resim yukle urlsi poup kod olarak sitene ekle 4 bin gosterim 1 dolar zamanla kazancin artacaktir

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.