site saldırı

7 Eki 2012
117
0
sesliduya saldırıcam sizce nasıl bir yol izleyeyim sesliduy kapatılmazmış öle diolar yöneticileri bazen saldırı alıo site ama siteyi sadece yoruyor bir kac defa sitenin paneline denk geliş girmişdim siteye sizce nasıl bir saldırı yapayım admine ve girişe indexlesem 3ncu yedek girişi varmıdır yeni konuları pek takip edemedim cevap veren vermeyen tum arkadaslara saygılar

J3lueFire

Katılımcı Üye
29 Eyl 2012
624
0
Aslında site Türk sitesi olduğundan yardım etmemiz yanlış ama şunu söyleyeyim.Admin panelinede index atsan bilişimde yedekleri olur yani düzeltilir.Bu siteyi ilk defa görüyorum önemli bir site varsa yedeği mutlaka vardır.

Star-Turk

Kıdemli Üye
2 Kas 2012
3,516
7
Türk Sitesi Olduğundan Şikayet Ederseler Ceza Alabilirsin.

2 Seçenek Var En iyi.

Botnet Alıcaksın Paraya Kıyıp Saldırı Yapıcaksın Saldırıyı Sen Değil.
Pc sine Virüs Bulasmıs Binlerce Kişi Yapıcak Bunda Seni Bulmaları zor.

2.cisi İse Bilgin Varsa Sunucudaki Siteleri Tesbit Edip Açık Arayacaksın Açıktan Yararlanaıp Sunucuya Girersen.Sunucudan Siteyi Hackleyebilirsin.

Bilgin Yoksa 1. İdeal.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.