Site üyelerinin telefonuna kadar öğrenin

ByHaso

Üye
9 Tem 2013
104
0
AFYON
MERHABA ARKADAŞLAR BUGÜN SİZE SİTE ÜYLERİNİN TELEFONLARINA KADAR ÖĞRENMEYİ GÖSTERECEĞİM :D

BUNU HERKES BİLİYOR OLABİLİR AMA BEN BİLMYENLER İÇİN GÖSTERİCEĞİM

SQL AÇIĞIYLA

İLK OLARAK HAVİJ İNDİRİYORUZ

SONRA SQL AÇIKLI SİTE BULUYORUZ

TARATIYORUZ HAVİJ İLE

TARADIKTAN SONRA GET TABLES DİYORUZ
USERE TIKLIYORUZ SONRA GET COLUMNS DİYORUZ ORDA PHONE - LOGİN YADA USERNAME PASAPORT E-MAİL
HEPSİNİ GÖSTERİR (ADMİN ŞİFRELERİ DAHİL)

LİNK: sql açıklarıve havij.rar

VİRÜS TOTAL: https://www.virustotal.com/tr/file/...00d88ed7fe476dae6cd4d6ec/analysis/1373921073/

VİRÜS TOTALDA GÖSTERİLENLER TAMAMEN ZARARSIZDIR YİNEDE İNDİRMEK SİZE KALMIŞ SQL AÇIKLI PROGRAMLAR YÜZÜNDENDİR !!!!!

NOT:LİNKİN İÇİNDE SQL AÇIKLARINI BULAN PROGRAMLAR VARDIR

TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEZSİNİZ UMARIM

S4cuRiTy EneMy

Yaşayan Forum Efsanesi
24 Nis 2012
8,773
6
root@server
MERHABA ARKADAŞLAR BUGÜN SİZE SİTE ÜYLERİNİN TELEFONLARINA KADAR ÖĞRENMEYİ GÖSTERECEĞİM :D

BUNU HERKES BİLİYOR OLABİLİR AMA BEN BİLMYENLER İÇİN GÖSTERİCEĞİM

SQL AÇIĞIYLA

İLK OLARAK HAVİJ İNDİRİYORUZ

SONRA SQL AÇIKLI SİTE BULUYORUZ

TARATIYORUZ HAVİJ İLE

TARADIKTAN SONRA GET TABLES DİYORUZ
USERE TIKLIYORUZ SONRA GET COLUMNS DİYORUZ ORDA PHONE - LOGİN YADA USERNAME PASAPORT E-MAİL
HEPSİNİ GÖSTERİR (ADMİN ŞİFRELERİ DAHİL)

LİNK: sql açıklarıve havij.rar

VİRÜS TOTAL: https://www.virustotal.com/tr/file/...00d88ed7fe476dae6cd4d6ec/analysis/1373921073/

VİRÜS TOTALDA GÖSTERİLENLER TAMAMEN ZARARSIZDIR YİNEDE İNDİRMEK SİZE KALMIŞ SQL AÇIKLI PROGRAMLAR YÜZÜNDENDİR !!!!!

NOT:LİNKİN İÇİNDE SQL AÇIKLARINI BULAN PROGRAMLAR VARDIR

TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEZSİNİZ UMARIM

Bunu Bilmeyen Kafasına Sıksında SQL'Den Cekilicek User Tablosuyla Telefon Nu Biraz Anlamsız

ByHaso

Üye
9 Tem 2013
104
0
AFYON
Ben tel no sunun anlamsı olduğnu biliyorum ama o kadar ince detaya kadar bulmanın mümkün olduğnu gösteriyorum

ByHaso

Üye
9 Tem 2013
104
0
AFYON
Eed çoğu sitede tel göstermez ama bunun sebebi kayıt olurken tel istememesi çoğunlukla user şifre gösterir site önceden hacklenmediyse yada admin şifreyi değiştirmediyse siteyi hackleyebilirsiniz

FoReVeR02

Uzman üye
20 Haz 2013
1,665
0
Havij için daha detaylı program kullanım dökümanı forumumuzda mevcut...

inceleyebilirsiniz...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.