Site üzerinde değişiklik

EL _PATRON

Üye
28 May 2022
53
1
13
Efendim benim sureli olarak bir site üzerinde verileri ile oynama yapmam gerekiyor. Bunun bir çözümü varmıdır? Bir cihazda bir sitenin verisini değiştirmek istiyorum sadece o cihazda gözükecek şekilde tabiki! Mümkünse eğer lütfen yardım edin eğer zor iş anlatması falansa para isterseniz oda OK Yardımlarınızı bekliyorum.

Y4B4NC1

Katılımcı Üye
6 Ara 2022
458
7
211
cihazın local hostuna sitenin bire bir halini koyup kodlardan değişikliğini istediğiniz gibi yapıp oraya kaydedebilirsin fakat sadece görüntüleyebilirsin.
url kısmında da localhost diye yazı olur.

EL _PATRON

Üye
28 May 2022
53
1
13
cihazın local hostuna sitenin bire bir halini koyup kodlardan değişikliğini istediğiniz gibi yapıp oraya kaydedebilirsin fakat sadece görüntüleyebilirsin.
url kısmında da localhost diye yazı olur.
Abi tam anlamadım ayrıntılı anlatır mısın sana zahmet . Veya link varsa bırakırsan çok sevinirim. Birde sorum var ne kadar sürüyor siteyi yenileyince gidiyor mu

Y4B4NC1

Katılımcı Üye
6 Ara 2022
458
7
211
Abi tam anlamadım ayrıntılı anlatır mısın sana zahmet . Veya link varsa bırakırsan çok sevinirim. Birde sorum var ne kadar sürüyor siteyi yenileyince gidiyor mu
siteyi yenilediğinde gitmez çünkü siteyle bağantın olmaz asıl sitedeki bilgilerini de değiştiremezsin
locale site kurma diye arama yaparsan karşına faydalı bilgiler çıkar dostum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.