Çözüldü Site Üzerine Blog Nasıl Yazabilirim?

Limann

Üye
19 Ağu 2016
135
0
Merhaba saygıdeger THT.
Sitem varda /blog bölümü yok nasıl yapabilirim yeni bir dosya mı atmam lazım yoksa arayüzde '' BLOG '' olarak görülmesini ve millet girdiğinde tek tek bloglarımı görmesini istiyorum çok basit birşey ama bilmiyorum yardımcı olur musunuz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Rookie

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
2,978
30
Merhaba Değerli Üyemiz ;

Cpanel'den Public_Htlm ye girip Orda Klasör Açıp Adını Blog Yaparsanız Ve Klasöre Dosyaları Atarsanız Sorununuz Çözülecektir Eğer Yapamıyorsanız Öm Atınız :)

Limann

Üye
19 Ağu 2016
135
0
Merhaba Değerli Üyemiz ;

Cpanel'den Public_Htlm ye girip Orda Klasör Açıp Adını Blog Yaparsanız Ve Klasöre Dosyaları Atarsanız Sorununuz Çözülecektir Eğer Yapamıyorsanız Öm Atınız :)

Merhaba,

Blog klasörü kurdum fakat yazı yazacam örnek varsayıyorum içine her gün blog yazı ekleyecem güzel görürünümlü ve tek bir /blog da tüm bloglarımı güzel bi,r şekilde görmesini istiyorum :)

Sitem var derken ne sitesi ? Öm den link atarsanız yardımcı olurum.

bildiğimiz sadece site var ve herşey index te kayıtlı ben oraya '' Blog '' butonunu eklemek ve oraya girenler tyüm bloglarımı görmelerini istiyorum güzel olarak :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Limann

Üye
19 Ağu 2016
135
0
blog diye klasör açıp wordpress kurun düzelecektir. Kullandığınız index mi blog olsun istiyorsunuz ?

Klasörü oluşturdum sadece klasörün içi blog olmasını istiyorum site zaten ayrı fakat millet siteye girdiğinde Blog kategörisi olacak o kategöriye tıkladığında /blog a yönlensinler.
Ve bu /blog klasörü sadece blog için yazı yazılacak :)
Bunun için wordpress scripti mi atmam lazım ?

shadowwattack

Uzman üye
21 Ağu 2017
1,958
0
Nereye
Klasörü oluşturdum sadece klasörün içi blog olmasını istiyorum site zaten ayrı fakat millet siteye girdiğinde Blog kategörisi olacak o kategöriye tıkladığında /blog a yönlensinler.
Ve bu /blog klasörü sadece blog için yazı yazılacak :)
Bunun için wordpress scripti mi atmam lazım ?
E tamam işte. site.com/blog olarak girdiklerinde sizin blog yazılarınız çıkacak.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.