Site ve ya Mail Hacklerken Tekrar Düşünün

Elegy

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
273
0
İstanbul
Kardeşim Bu İşi İsteyerek Yapmayanlara Zorla Yaptırıcak Değiliz. TÜRK HACK TEAM bünyesindeki 750.000+ kişi içerisinden bu kartel çetelerine kafa tutacak seviyede olan illaki vardır ona bir lafım yok asla olmazda zaten ancak biz burada DİN,DİL,IRK'ımıza Karşı gelen Zarar Veren Siteleri Hacklıyoruz, ben öyleyim sahsen bu konuya yorum atan arkadaşlarda benim gibi suan için konuşayım o kadar buyuk çetelere vb olaylara karısacak kadar deneyimli değiliz videoda bahsedilen anonymous üyesinin 3 üyesi öldürülmesi garip tamam adamlar işlerini belki iyi yapıyolar ama sanmam yakalanacaklarını kimbilir ne yollar uzerinden hackleme yapıyolar o öldürülenlerde anonymous adı altında hack yapan kişilerdir. Yazıda haksız olabilirim herkezin düşüncesine saygım var eyvallah, bu benim düşüncem. Hacklemeye Devam :) İyi Geceler, İyi Forumlar.

frezeetime

Üye
7 Tem 2015
114
0
Kardeşim Bu İşi İsteyerek Yapmayanlara Zorla Yaptırıcak Değiliz. TÜRK HACK TEAM bünyesindeki 750.000+ kişi içerisinden bu kartel çetelerine kafa tutacak seviyede olan illaki vardır ona bir lafım yok asla olmazda zaten ancak biz burada DİN,DİL,IRK'ımıza Karşı gelen Zarar Veren Siteleri Hacklıyoruz, ben öyleyim sahsen bu konuya yorum atan arkadaşlarda benim gibi suan için konuşayım o kadar buyuk çetelere vb olaylara karısacak kadar deneyimli değiliz videoda bahsedilen anonymous üyesinin 3 üyesi öldürülmesi garip tamam adamlar işlerini belki iyi yapıyolar ama sanmam yakalanacaklarını kimbilir ne yollar uzerinden hackleme yapıyolar o öldürülenlerde anonymous adı altında hack yapan kişilerdir. Yazıda haksız olabilirim herkezin düşüncesine saygım var eyvallah, bu benim düşüncem. Hacklemeye Devam :) İyi Geceler, İyi Forumlar.

yuh 750 bin mi o kadar kişi arasından sadece 500ü aktif şu an anonymous 80bin kişi aktif

frezeetime

Üye
7 Tem 2015
114
0

Tamam anonymous kadar kalabalık değiliz, ama unutma MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ün “Bir Türk, on düşmana bedeldir” diye bir sözü vardır evel Allah bizimde bi asilliğimiz vardır :)

Aynen kardeşim sana katılıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.