Site Yapma Programı Bak

tehlike20

Üye
5 Ara 2008
128
0
Bedava Site Yapın
biggrin.gif

TANITIM

TOWeb ile 5 adımda kolayca internet siteleri yaratabilirsiniz. İster profesyonel ister özel web sitelerinizi yaratmak için bu programı kullanabilirsiniz. Üstelik hiç bir HTML kodlama bilmenize gerek kalmadan sitelerinizi oluşturabilirsiniz...
İşte 5 adımda site yaratma:
Adım 1 : Web sitenize başlayınKendi web sitenizi yaratmanız için bir başlık ve sitenizi yapmak istediğiniz konularda bir tema seçmeniz gerekmekte. İster başlıklar ile ister bloglar ile anasayfanızı oluşturabilirsiniz... Sitenizin menüsü otomatik olarak linklenecek ve en kısa ulaşım haritasını size çıkartacaktır...Adım 2 : Sitenizin grafik temasını yaratınTOWeb ile grafik dizayn tasarlamakla da uğraşmayacaksınız. İstediğiniz rengi size sunulan temalar üzerine uygulayın. Ve sitenizin dizaynı da hazır olsun. Bu sayede herhangi bir tasarımcıya ekstra bir ücret ödemek zorunda da kalmayacaksınız... Ayrıca kendi tasarladığınız temaları da başarı ile ekleyebilir ve kullanabilirsiniz.Eğer isterseniz grafik arayüzünü istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Menü ayarları ile oynayabilir menü isimlerini değiştirebilir menü renklerini örneğin kısaca tüm grafik tasarımını değiştirebilirsiniz...Adım 3 : Başlıklarınızı istediğiniz bilgiler ile doldurunTemanız yaratıldı ve artık sıra bilgi girişine geldi. İstediğiniz topiclere(başlıklara) istediğiniz türde verilerinizi girebilirsiniz. İster resim ister metin ekleyin farketmez istediğiniz herşeyi ekleyin.Adım 4 : Websitenizin opsiyonlarını değiştirinİhtiyacınız olan ayarları çok kolay bir şekilde değiştirin. Alışveriş özellikleri ve hatta arama motoru bile ekleyebilirsiniz.Adım 5 : Sitenizi internet üzerinde yayınlayınSon adımda TOWeb ile çabucak web sitenizi internet ortamında yaratın. Ve internette çalışmanın keyfini tadın.
alıntı...


http://www.indirmeli.net/indir/12731/toweb---hazir-sablonlardan-site-yapma-programi.html

 

takunu tak tak

Yeni üye
4 Mar 2009
37
0
program ingilice ya nasıl site yapacağız çeşke biraz anlatsaydı program ingilece hiçbişey anlamadım ki

paylaştığın için tşk
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.