Sitede Açık Bulma Hk.

THTAZTR

Yeni üye
16 Mar 2018
35
0
33
baki
yardima ehtiyacim var bana bir sitede aciq nasil bulunur bulunan aciqdan nasil yararlanir manual yolla tam detayli bir seklide bana hocaliq etsin yemin ederim oyrenirim ama tam bir sey anlatan yok ki

AZERBAYCANDA soyle bir soz var

bilmemek eyib deyil oyrenememk eyibdi

Moderatör tarafında düzenlendi:

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
yardima ehtiyacim var bana bir sitede aciq nasil bulunur bulunan aciqdan nasil yararlanir manual yolla tam detayli bir seklide bana hocaliq etsin yemin ederim oyrenirim ama tam bir sey anlatan yok ki

AZERBAYCANDA soyle bir soz var

bilmemek eyib deyil oyrenememk eyibdi

o söz Türkiyede de var :)

Konu yeri yanlış tht yardım merkezine açmanız gerekiyor

açık bulma ile ilgili bir çok konu var tht de

asi drason

Uzman üye
5 Şub 2012
1,142
0
Şimdi yardim etmeyip bos bos post kasacaklar yorum yazmayin! Bnde manuel yolla ne kadar deneme yaptiysam basarili olamadim. Malesef hocalik edecek kimsede olmuyo. Cunku kimse kimsenin bilmesini istemiyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.