Çözüldü Sitelere girememe hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

behrem258

Katılımcı Üye
31 Tem 2012
309
0
Arkadaşlar şimdi benim pc de wifiden girmeye çalışıyorum fakat youtube a ve google a giriyor sadece bende anlamadım şimdi ethernet ile bağlandım yani kablo ile baktım internetimde bi sıkıntı yokmus her yere giriyor neredeyse 1 aydır bu sorunla karşı karşıyayım youtube da 1080 p izliyorum donmadan ama neredeyse başka hiçbir siteye giremiyorum tam yüklenmiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

TRGameAirs

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
905
0
Arkadaşlar şimdi benim pc de wifiden girmeye çalışıyorum fakat youtube a ve google a giriyor sadece bende anlamadım şimdi ethernet ile bağlandım yani kablo ile baktım internetimde bi sıkıntı yokmus her yere giriyor neredeyse 1 aydır bu sorunla karşı karşıyayım youtube da 1080 p izliyorum donmadan ama neredeyse başka hiçbir siteye giremiyorum tam yüklenmiyor

ebebeyin koruması gibi bişey olabilir başka sitelere girmemen için

RageUnseen

Adanmış Üye
29 Ağu 2015
6,880
247
İstanbul
Türkiye genelin de internette sorunlar var, aynısı bana da oldu saglayıcını arayıp bu durumu bildir oradan bir yapılandırma yapıp düzeltiyorlar sorunu.

behrem258

Katılımcı Üye
31 Tem 2012
309
0
Peki kablo ile girebiliyorum fakat Wifi ile Giremiyorum buda internet sağlayıcımla mı ilgilidir ?

ebebeyn kontrolü yok bi tek ben kullanıyorum interneti ve kaç kere sıfırladım

Moderatör tarafında düzenlendi:

Stretra

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
285
0
Konstantin
Bazen servis sağlayıcıları kullanıcılara bildirim yapmak amaçlı yönlendirme siteler koyabiliyor lakin zaman aşımında kalıp bug gibi bir olay meydana geliyor bunun için portunuza güncelleme gerekebiliyor. Buda kullanıcının yapabileceğinin dışında ısp arayarak bağlantınız üzerinde herhangi bir çalışma veya güncelleme gerektiği konusunda sorular sorarak teknik ekibin sorunlar üzerinde yol çizmesine yardımcı olarak sorunuzu beraber halledebilirsiniz. Lakin bunlar onların suçu böyle hatalar şuanki çağda kabul edilemez. Bakan olsam sorunun direk nerede olduğuna yoğunlaşırdım tabi umurlarında olsa şuanda sorun yaşamaz olurduk değişti de ne oldu.

behrem258

Katılımcı Üye
31 Tem 2012
309
0
Bazen servis sağlayıcıları kullanıcılara bildirim yapmak amaçlı yönlendirme siteler koyabiliyor lakin zaman aşımında kalıp bug gibi bir olay meydana geliyor bunun için portunuza güncelleme gerekebiliyor. Buda kullanıcının yapabileceğinin dışında ısp arayarak bağlantınız üzerinde herhangi bir çalışma veya güncelleme gerektiği konusunda sorular sorarak teknik ekibin sorunlar üzerinde yol çizmesine yardımcı olarak sorunuzu beraber halledebilirsiniz. Lakin bunlar onların suçu böyle hatalar şuanki çağda kabul edilemez. Bakan olsam sorunun direk nerede olduğuna yoğunlaşırdım tabi umurlarında olsa şuanda sorun yaşamaz olurduk değişti de ne oldu.
Gerçekten haklısın. Bu çağda kabul edilir gibi değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.