sitelere hackleyip indexlemek istiyorum

25 Eki 2015
54
0
Ben dandik sitelere hackleyip indexlemek istiyorum burdanda arıyarak tek tek bulamıyom 4 aydır bulamadım ücret karsılıgında anlatıcak varmı parası neyse vereceğim yeterki kanıt atsın iyi günler

Moderatör tarafında düzenlendi:

'McKnighT

Kıdemli Üye
17 Ağu 2015
2,680
6
Hiç kimseye para atmana yollamana gerek yok dostum özelden veya skypeden sna ücretsiz yardımcı ola bilirim istedigin konuda kimseye para yollama​

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.