Sitem Google Arama Sonuçlarından Kaldırılmış

Darktone

Katılımcı Üye
20 Tem 2012
283
0
Edirne
Merhaba;
-Sitede paylaşılan içerikler, haddinden fazla gereksiz etiketler yüzünden google bazen ban atabiliyor sitenize.
-Şöyle söyleyim bazen açtığınızde subdomainlerde veya site içerisinde bulunan scriptler yüzünden Google tarafından ban yiyebiliyorsunuz, bizzat yaşadım yakın zamanda haberiniz olsun. (Fake script vb.)
-Bu durumu araştırmanızı öneririm genelde mail atıyorlar bilgilendirme amaçlı.
İyi forumlar dilerim :)

Delta Force

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
641
0
Türkiye C.
Merhaba;
-Sitede paylaşılan içerikler, haddinden fazla gereksiz etiketler yüzünden google bazen ban atabiliyor sitenize.
-Şöyle söyleyim bazen açtığınızde subdomainlerde veya site içerisinde bulunan scriptler yüzünden Google tarafından ban yiyebiliyorsunuz, bizzat yaşadım yakın zamanda haberiniz olsun. (Fake script vb.)
-Bu durumu araştırmanızı öneririm genelde mail atıyorlar bilgilendirme amaçlı.
İyi forumlar dilerim :)

Yazınız İçin Teşekkürler
Bana Mail vb. Bir Yolla Bildiri Gelmedi Sitede Gereksiz Bir Etiket Veya Fazla Etiket Yok
Bir Sorum Olucak Sitem Tam Spam Olarak Gözüküyor Buna Neyin Sebep Oldugunuz Anlamadım Bir kaç Yeri Düzelttim Tekrar İnceleme İsteği Gönderdim Bu Sebepten Dolayı Olabilirmi Tam Spam Siteyi Açtıgımdan Beri Var Fakat Bugune Kadar Sıkıntı Cıkarmadı

Darktone

Katılımcı Üye
20 Tem 2012
283
0
Edirne
Yazınız İçin Teşekkürler
Bana Mail vb. Bir Yolla Bildiri Gelmedi Sitede Gereksiz Bir Etiket Veya Fazla Etiket Yok
Bir Sorum Olucak Sitem Tam Spam Olarak Gözüküyor Buna Neyin Sebep Oldugunuz Anlamadım Bir kaç Yeri Düzelttim Tekrar İnceleme İsteği Gönderdim Bu Sebepten Dolayı Olabilirmi Tam Spam Siteyi Açtıgımdan Beri Var Fakat Bugune Kadar Sıkıntı Cıkarmadı

Dediğiniz olaydan dolayı olabilir spam vb. şeyler de sıkıntı çıkarabilir tabi ki tam içeriği bilmemiz gerekli. Ondan sonra olduğunu söylüyorsunuz çünkü.

Darktone

Katılımcı Üye
20 Tem 2012
283
0
Edirne
Hocam Tam Spam Site Açıldıgından Beri Var Fakat Bügüne Kadar Sıkıntı Çıkarmadı Şimdimi Çıkardı ?
Böyle Birşey Olabilirmi

Şöyle söyleyim google botları dolaşıyor devamlı. Ben subdomain açtım sosyal mühendislik için script ayarladım. Tam 4-5 ay sonra mail geldi siteyi kaldırınız, site sıralamanız düşürülmüştür diye. Ya da kaldırmazsanız böyle devam edecektir diye. Yani eğer ekstrem başka bir durum yoksa muhtemel sıkıntı bu olabilir.

Delta Force

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
641
0
Türkiye C.
Şöyle söyleyim google botları dolaşıyor devamlı. Ben subdomain açtım sosyal mühendislik için script ayarladım. Tam 4-5 ay sonra mail geldi siteyi kaldırınız, site sıralamanız düşürülmüştür diye. Ya da kaldırmazsanız böyle devam edecektir diye. Yani eğer ekstrem başka bir durum yoksa muhtemel sıkıntı bu olabilir.

Hocam Bana Mail vb. Atmadılarda Bildirmediler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.