Sitem için acil yardım (php)

xGaMe

Katılımcı Üye
1 Tem 2013
274
0
PC
Selamun aleykum arkadaşlar Benim Leech1453.com adlı Premium Link Çeviren sitem var. Orada 15-20 üye anlık olunca diğer siteler kuduruyor ve benim siteme bot yolluyo bizimde Mesajları felan yazıp linkleri gönderdiğimiz Cbox var kiraladığımız bizimde botlarımız var fakat bizim botlar sadece link çeviriyo onların botları hem üye oluyo aralıksız birde durmadan mesaj atıyo farklı farklı ip adress leriyle benim sizden istediğim bana öyle birşey bulabilirmisiniz diye mesajlarınızı bekliyorum mahdur durumdayım :RpS_sad:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.