Siteme Girince Boş Sayfa Geliyor, Nasıl Çözebilirim?

onur3194

Yeni üye
5 Tem 2014
21
0
Merhabalar natro host üzerinden sitemin dosyalarını public_html klasörüne attım. Sonra veri tabanımı da uygun yere koydum. Ama siteme girince boş sayfa geliyor nasıl çözebilirim? resimde görüntüsü bulunmakta

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
19
1,462
Shibuya
Merhabalar,
yüklediğiniz kısımların ekran fotoğraflarını, domain ( alan adınızı) ne zaman aldığınızı ve ns adreslerini ne zaman bağladığınızı söylerseniz yardımcı olabilirim. Ayrıca altyapı için özel bir script mi kullanıyorsanız, yoksa WordPress gibi CMS mi?

Ekran fotoğraflarını aşağıdaki siteye yükleyerek iletebilirsiniz.

Sorunu çözemezsek ilgili hosting firmanızdan destek talebi oluşturabilirsiniz.

onur3194

Yeni üye
5 Tem 2014
21
0
veritabanının user şifresini sunucuya attığınız dosyaya girdinizmi ?
Veritabanı bağlantı hatasında boş sayfa verir
evet girdim

Merhabalar,
yüklediğiniz kısımların ekran fotoğraflarını, domain ( alan adınızı) ne zaman aldığınızı ve ns adreslerini ne zaman bağladığınızı söylerseniz yardımcı olabilirim. Ayrıca altyapı için özel bir script mi kullanıyorsanız, yoksa WordPress gibi CMS mi?

Ekran fotoğraflarını aşağıdaki siteye yükleyerek iletebilirsiniz.

Sorunu çözemezsek ilgili hosting firmanızdan destek talebi oluşturabilirsiniz.
uzaktan bağlantı versem kontrol edebilir misiniz acaba?

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
19
1,462
Shibuya
uzaktan bağlantı versem kontrol edebilir misiniz acaba?
Ne yazık ki forum kuralları gereği yapamıyorum.

Forum içerisindeki program paylaşımları ve üyelerin birbirlerine teamviewer-ammy gibi programlarla yardım etmesi YASAKTIR. Aksi durumlarda TURKHACKTEAM oluşacak zararlardan sorumlu değildir.

İlgili konu; Forum Kuralları

Kullandığınız alt-yapı yani public_html'e yüklediğiniz "şey" indirilebilir bir alt-yapı mı? İndireyim, kurayım. Size detaylıca kurulumunu anlatayım.

Yukarıda sorduğum sorularla beraber detaylıca anlatabilirseniz yardımcı olmak isterim.

onur3194

Yeni üye
5 Tem 2014
21
0

Forum içerisindeki program paylaşımları ve üyelerin birbirlerine teamviewer-ammy gibi programlarla yardım etmesi YASAKTIR. Aksi durumlarda TURKHACKTEAM oluşacak zararlardan sorumlu değildir.

Kullandığınız alt-yapı yani public_html'e yüklediğiniz "şey" indirilebilir bir alt-yapı mı? İndireyim, kurayım. Size detaylıca kurulumunu anlatayım.

Yukarıda sorduğum sorularla beraber detaylıca anlatabilirseniz yardımcı olmak isterim.
evet kendim dreamweaver üzerinden yaptım. dosyalar bana ait

onur3194

Yeni üye
5 Tem 2014
21
0

kendim dreamweaver de siteyi yaptım,veritabanını wamp localhost üzerinden oluşlturdum. Bunları ftp ile public_html e transfer ettim. Veri tabanı oluşturup içine localhostta ki veri tabanını içe aktardım. bu şekilde oldu

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
19
1,462
Shibuya
evet kendim dreamweaver üzerinden yaptım. dosyalar bana ait
İlk olarak alan adınızı hosting hizmetinize bağlamanız gerekmektedir. Hosting hizmetinizi natro üzerinden aldığınız için aşağıdaki konuya bakınız.

Daha sonra NS adreslerinin tam olarak yerine oturması için 24 ila 48 saat beklemeniz gerekmektedir. Tam olarak bağlanmış mı kontrol etmek için hosting hizmetinize giriş yaparak FTP üzerinden veya C-Panel arayıcılığıyla Public_html dizinine bir resim veya başka bir şey atarak gizli sekme üzerinden alan adınıza girerek görüntüleniyor mu kontrol edin.
Görüntüleniyor ise şimdi Adobe Dreamweaver üzerinden oluşturduğunuz dosyaları public_html yani ana dizine atınız. VPS/VDS kullanıyorsanız ana dizin adınız farklı olabilir. Daha sonra C-panel üzerinden veritabanı oluşturunuz ve config.php dosyanıza veritabanı bilgilerini girerek, veritabanı=altyapı bağlantısını kurunuz. (Dreamweaver üzerinden veritabanı oluşturma ve bağlama olayından tam olarak anlamadığımdan normal bir script bağlantısı olarak düşünerek config.php dosyası üzerinden bağlamayı anlattım.)
En son web sitenizi gizli sekme üzerinden kontrol ediniz. Yine beyaz sayfa ile karşılaşıyorsanız, belki hosting PHP sürümünden vs. Kaynaklanabileceğini düşünüyorum. Ama tabii ki bunlar varsayım. Yani kesin olarak konuşmuyorum. Deneme yanılma ile sorunu bu şekilde çözebileceğinize inanmaktayım. Ayrıca aşağıdaki videoların size yardımcı olacağını düşünüyorum, bu sebepten göz atabilirsiniz.

Gizli sekme üzerinden kontrol etmenizi istememin nedeni tarayıcınızın çerezleri kayıt altında tutması. Sorun hala devam eder ise hemen Natro'nun web sitesine giriş yaparak destek bileti oluşturun ve sorunu bana anlattığınız gibi anlatın. Kontrol etmeleri için ricada bulunun.

Son düzenleme:

onur3194

Yeni üye
5 Tem 2014
21
0
İlk olarak alan adınızı hosting hizmetinize bağlamanız gerekmektedir. Hosting hizmetinizi natro üzerinden aldığınız için aşağıdaki konuya bakınız.

Daha sonra NS adreslerinin tam olarak yerine oturması için 24 ila 48 saat beklemeniz gerekmektedir. Tam olarak bağlanmış mı kontrol etmek için hosting hizmetinize giriş yaparak FTP üzerinden veya C-Panel arayıcılığıyla Public_html dizinine bir resim veya başka bir şey atarak gizli sekme üzerinden alan adınıza girerek görüntüleniyor mu kontrol edin.
Görüntüleniyor ise şimdi Adobe Dreamweaver üzerinden oluşturduğunuz dosyaları public_html yani ana dizine atınız. VPS/VDS kullanıyorsanız ana dizin adınız farklı olabilir. Daha sonra C-panel üzerinden veritabanı oluşturunuz ve config.php dosyanıza veritabanı bilgilerini girerek, veritabanı=altyapı bağlantısını kurunuz. (Dreamweaver üzerinden veritabanı oluşturma ve bağlama olayından tam olarak anlamadığımdan normal bir script bağlantısı olarak düşünerek config.php dosyası üzerinden bağlamayı anlattım.)
En son web sitenizi gizli sekme üzerinden kontrol ediniz. Yine beyaz sayfa ile karşılaşıyorsanız, belki hosting PHP sürümünden vs. Kaynaklanabileceğini düşünüyorum. Ama tabii ki bunlar varsayım. Yani kesin olarak konuşmuyorum. Deneme yanılma ile sorunu bu şekilde çözebileceğinize inanmaktayım. Ayrıca aşağıdaki videoların size yardımcı olacağını düşünüyorum, bu sebepten göz atabilirsiniz.

Gizli sekme üzerinden kontrol etmenizi istememin nedeni tarayıcınızın çerezleri kayıt altında tutması.
inceliyorum teşekkür ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.