Siteme Logo Yapma Programı

KaRa13iN

Yeni üye
14 May 2020
29
3
Azerbaycan
Merhaba Arkadaşlar Ben Siteme Logo Yapmak İstiyorum Ve Ölçülerini Bilmiyorum Birde Ben Sitemin Programını Yaptırıp Google Play İndireceğim Ve Birde Play Store Benden 90×90 resim istiyor Programını Logosu Onu Nasıl Yapacağım Ve Hangi Programla Yardım edin Lütfen

[AZERBAYCANDAN SELAMLAR🇦🇿🇹🇷]

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,381
2,575
Merhaba Değerli Üyemiz, öncelikle, logo yapmak için bir logo tasarım programı veya uygulaması kullanabilirsiniz. Logo tasarım programları arasında Adobe Illustrator, CorelDRAW ve Canva öne çıkan seçenekler arasındadır. Bu video işine yarar.

İyi Forumlar

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,320
4,775
Yukarıda programlar sayılmış.
Benim tavsiyem daha programları bile bilmiyorken bu işe girmemen.
Bunun yerine bir freelancer ile anlaşıp, ona yaptırman daha profesyonel bir iş ortaya çıkaracaktır.

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
95
İstanbul
Bazı web siteleri hazır logolar sunuyor sen sadece üzerinde değişiklikler yapıyorsun bu gibi siteleri araştırabilirsin. Onun dışında forumda grafik tasarım alanında psd linki verilmiş bir sürü photoshop dosyası var, onları kullanabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.