siteme saldırı yapıldı

karapoyraz

Yeni üye
28 Nis 2012
11
0
selamun aleykum ,

http://i.hizliresim.com/5VEJ9R.png

resimde gördüğünüz üzere siteme saldırı yapılmış. bu tarz saldırı önüne nasıl geçebilirim. türkçe karakteri bozmuş ve sitedeki sol blokta bulunan bir kaç modül silinmiş gözüküyor .onun dışında sitede hasar yok.

sistem dosyalarından kontrol etmem gereken bir yer var mı ?

EKIPVII

Katılımcı Üye
24 Haz 2016
734
1
selamun aleykum ,

resimde gördüğünüz üzere siteme saldırı yapılmış. bu tarz saldırı önüne nasıl geçebilirim. türkçe karakteri bozmuş ve sitedeki sol blokta bulunan bir kaç modül silinmiş gözüküyor .onun dışında sitede hasar yok.

Kayıtlı olan dosyalarını tekrar FTP yolu ile ilet sayfaya sitenin bir açığı var. (Hack konusunda zayıf olduğum için arkadaşlardan detaylı bilgi alabilirsin)

O değilde Hawleri adında nick mi olur ya Sen Hack yapıyorsan güzel bir nick seç :puah:puah

RufetMuzefferov

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
603
0
Yasamal
selamun aleykum ,

arkadasim madem bi site kuruyosun kendinde 4yildir thtnin uyesisin hicmi insan bi bakmaz site aciklari nasil bulunur nasil duzeltilir

karapoyraz

Yeni üye
28 Nis 2012
11
0
@RufetMuzefferov işin gücün yokmu ? ben burada ne derdindeyim sen ne derdindesin. konuyu saptırma. demekki bu zamana kadar saldırı yememişim vs.benim bilgimi tecrübemi ölçme.

birşey biliyorsan benim sorunum ile ilgili buyur.tövbe Estf.
konuya vakıf bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim. bu grup hakkında bilgisi olan varmıı

EKIPVII

Katılımcı Üye
24 Haz 2016
734
1
aga bu kurdlerde artik hack grubu falan aciyorlar.ne demisler ilanin kafasini kucukken eziceksin

*Yılanın :)

Ve Kürt Türk ayrımı yapma.

Kürtlerin hakkını kimsenin savunmasına gerek yok

Zaten pkk dediğimiz it sürüsü de Ermeni itlerinin ayak oyunlarındandır.

Sözde istedikleri yere yani Rüyalarında alacakları yere bakarsan eğer Ermenistan ile sınır komşusu olmak

Amaçlar ermenistanın güvenliği

Bırakın Türk, Kürt ayrımını ne Kürtler gördüm bu vatanı bir çok Türkten daha çok savunan

Kürt ile Pkk itlerini ayırın artık.

RufetMuzefferov

Katılımcı Üye
27 Nis 2016
603
0
Yasamal
*Yılanın :)

Ve Kürt Türk ayrımı yapma.

Kürtlerin hakkını kimsenin savunmasına gerek yok

Zaten pkk dediğimiz it sürüsü de Ermeni itlerinin ayak oyunlarındandır.

Sözde istedikleri yere yani Rüyalarında alacakları yere bakarsan eğer Ermenistan ile sınır komşusu olmak

Amaçlar ermenistanın güvenliği

Bırakın Türk, Kürt ayrımını ne Kürtler gördüm bu vatanı bir çok Türkten daha çok savunan

Kürt ile Pkk itlerini ayırın artık.
turk kurt ayrimi yapmak degil bu adamin sitesini kurtler hackledi onlarda diyormu turk kurt kardes ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.