Siteme Sipariş Scripti Ekleme Yapabilir Miyim ? - Müşteri Çekme

YILDIZLITURK

Uzman üye
10 Ara 2017
1,104
0
Ağrı-Iğdır.
Herkese Merhaba Arkadaşlar benim satış sitem mevcut sitemi godaddy üzerinden oluşturdum. Benim siteme Nasıl Müşteri çekebilirim? Ve Sipariş scripti eklemek istiyorum İşimiz sıkıntılı olduğu için Havale/ EFT Üzeri çalışıyorum. Nasıl Ürün sipariş ettikten sonra otomatik Havale/ EFT Sitemi müşterinin önüne gelebilir? Yardımcı olur musunuz teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

abom

Uzman üye
6 Mar 2008
1,567
92
Ocak' tan gelme...
Konuyu yardım bölümüne açsaydınız daha iyi olurdu sanırım.

Yardıma gelince bize mesaj atın gibi bir kısım oluşturulur. Bu kısımda bilgiler veritabanına kayıt edilir(istenirse). Ve form gönderildiğinde müşteriye hesap numarası gelir.
Ödeme yaptığında istersen ödeme yapıldı diye işaretlersin ekrandan da o müşteri kalkar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.