Sitemin Hostingini Bulamıyorum

veira

Üye
17 Ocak 2016
182
0
Merhaba TürkHackTeam Üyeleri ,
Çok önceden bir sitem vardı uzun aradan sonra farkettim baktım hosting sağlam hala site aktif.
Fakat ben domainin nameserver adreslerini , cloudflareden ücretsiz ssl aldığım için cloudflare nameserverları bulunmakta. Şuanki hostingimi nasıl bulabilirim.Yardımcı olur musunuz ?

Not : Sitede eski bir instaweb sc'si yüklü . Şimdi reklam diyenler olacağı için veremiyorum. ÖM gelirseniz sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,421
7
2,035
35
Osmaniye 80
Not : Sitede eski bir instaweb sc'si yüklü . Şimdi reklam diyenler olacağı için veremiyorum. ÖM gelirseniz sevinirim.
Yazarak güzel eklemişin.

Bilgi sahibi olan yazar konuna.
Kolay gelsin

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.