Çözüldü sitemin reklamını nasıl yapabilirim?

Rockerimel

Üye
31 Ocak 2015
207
0
Buralardan
s.a arkadaşlarım bi site açtım reklam olmasın diye ismini vermiyorum. Daha bugün açtım tanıtımını, reklamını nasıl yapmalıyım ? Durduk yere siteye kullanıcı gelmez sanırım :D

Son düzenleme:

Fayso

Katılımcı Üye
12 Nis 2014
753
0
FaysoCity
Googleden ve sosyal medya hesaplarından yapabilirsiniz. Bu konu başlığı ile konu açmak yasak, başlığın içeriği kısaca anlatması gerekiyor, lütfen değiştirin.

Coperman

Kıdemli Üye
19 Ocak 2012
2,142
1
Ankara
konu başlığını editledim.konu başlığı konunun içeriği ile alakalı olmalıdır.(lütfen yardım,bir bakın vs) gibi başlıklar yasaktır.

soruna gelince,çok tıklanan sitelere reklam verebilirsin.google a başvurursan belirli bir para ödedikten sonra senin siteni ilk sıralara çekiyorlar.buda sitenin daha çok tanınmasına yol açıyor :)

Fayso

Katılımcı Üye
12 Nis 2014
753
0
FaysoCity
Sosyal medya hesaplarında kullanıcı yoksa, zaten olmasına gerek yok. Her sitenizde paylaştığınız yazıyı link ile birlikte sosyal medya hesaplarında paylaşın. Hem ziyaretçi gelmesini sağlar, hemde pinglemeye yarar.

Rockerimel

Üye
31 Ocak 2015
207
0
Buralardan
konu başlığını editledim.konu başlığı konunun içeriği ile alakalı olmalıdır.(lütfen yardım,bir bakın vs) gibi başlıklar yasaktır.

soruna gelince,çok tıklanan sitelere reklam verebilirsin.google a başvurursan belirli bir para ödedikten sonra senin siteni ilk sıralara çekiyorlar.buda sitenin daha çok tanınmasına yol açıyor :)

Bu olay güzelmiş nereden yapıyoruz bilgin varmı? ve ücretleri abartı değildir inş. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.