Sitenin Admin Panelini Bulma | KALİ LİNUX

masonz

Uzman üye
12 Ocak 2021
1,283
222
Tek Başına Bir Teşkilat
Merhaba bugünkü konumda sitenin admin paneli bulma adminfinder programını ele aldım umarım bilmeyenler için faydalı olur

Başta admin aracını indirmek için terminale şu kodu yazıyoruz​
Kod:
https://github.com/indranilbanerjee/AdminFinder.git

Aracı indirdikten sonra klasör içine geçiş yapmamız gerekir bunun için
cd AdminFinder komutunu yazacağız
içeriğini görüntülemek için ise ls komutunu kullanacağız​

Perl AdminFinder.pl yazarak aracımızı çalıştırabiliriz​

Ardından sitenin admin panelini bulmak için ok ile gösterilen kısma siteyi giriyoruz

örnek www.turkhackteam.org

siteyi yazdıktan sonra enter tuşuna basarak işlemimize devam ediyoruz

daha sonra ise asp, php, cfm, any hangisinde tarama başlatmak istiyorsanız onu yazıyoruz

ben örnek olarak php yazdım sonra tek tek aramaya başlıyor

NOT: Arkadaşlar ben hemen durdurdum işlem uzun sürmesin diye burdan sonra siteyi admin bulduğu zaman direk giriş yapabilirsiniz​

BUNDAN SONRAKİNDE GENE ADMİN PANELİ BULMA VE ADMİN USERNAME BULMA GÖSTERECEĞİM

EMEĞE SAYGI OLARAK BEĞENİP YORUM ATARSANIZ SEVİNİRİM ÖNERİLERİNİZ VARSA HEPİNİZİ YORUMA BEKLİYORUM

MrSytem

Katılımcı Üye
30 Ağu 2019
591
4
Cevap: 🔴Sitenin Admin Panelini Bulma🔴KALİ LİNUX

Eline sağlık testi tht üzerinden yapmak da ayrı cesaret :)

aslanmert

Yeni üye
1 Nis 2023
5
0
Admin panelini buluyorum siteye girmeye çalıştığımda 403 forbidden hatası alıyorum

Butcherb3y

Uzman üye
1 Eyl 2022
1,530
1,138
Anıtkabir
Merhaba bugünkü konumda sitenin admin paneli bulma adminfinder programını ele aldım umarım bilmeyenler için faydalı olur

Başta admin aracını indirmek için terminale şu kodu yazıyoruz​
Kod:
https://github.com/indranilbanerjee/AdminFinder.git

Aracı indirdikten sonra klasör içine geçiş yapmamız gerekir bunun için

cd AdminFinder komutunu yazacağız

içeriğini görüntülemek için ise ls komutunu kullanacağız

Perl AdminFinder.pl yazarak aracımızı çalıştırabiliriz

Ardından sitenin admin panelini bulmak için ok ile gösterilen kısma siteyi giriyoruz

örnek www.turkhackteam.org

siteyi yazdıktan sonra enter tuşuna basarak işlemimize devam ediyoruz

daha sonra ise asp, php, cfm, any hangisinde tarama başlatmak istiyorsanız onu yazıyoruz

ben örnek olarak php yazdım sonra tek tek aramaya başlıyor

NOT: Arkadaşlar ben hemen durdurdum işlem uzun sürmesin diye burdan sonra siteyi admin bulduğu zaman direk giriş yapabilirsiniz

BUNDAN SONRAKİNDE GENE ADMİN PANELİ BULMA VE ADMİN USERNAME BULMA GÖSTERECEĞİM

EMEĞE SAYGI OLARAK BEĞENİP YORUM ATARSANIZ SEVİNİRİM ÖNERİLERİNİZ VARSA HEPİNİZİ YORUMA BEKLİYORUM

Eline sağlık çok güzel olmuş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.