Sitenin bu kadar hit alması normal mi?

HakanTR27

Yeni üye
2 Ara 2018
42
0
Blogger aracılığyla birisine bir blog kurdum domain ve hostinglede sitenin uzantısını .com yaptım istatstiklere baktığımda dünden beri 1304 görüntülenme almış bugünse 804 görüntülenme normal mi? ve reklamları ne zaman açabiliriz sadece 1 post var

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
1,460
Shibuya
Merhaba,
Alan adınız daha önce kullanılmışsa ve fazla backlink almışsa, o adreslerden web sitenize ziyaretçi gelebilir. Google Adsense'ye başvuru yapmak için en az 15 özgün yazı olmasını öneriyorum. Ek olarak, Google Analytics üzerinden ziyaretçi sayınızın kontrolünü gerçekleştirin. Zaten Google Analytics üzerinden kontrol ediyorsanız "URL redirection" alanından yönlendirme ile ziyaretçi geliyorsa görebilirsiniz. Yeni kurulmuş bir web sitesine dediğiniz sayılarda ziyaretçi gelmesi garip.

AltayCyber

Coder Life'
1 Ara 2018
605
22
Kafkasya
Merhabalar,

Bende Blogger kullanıyorum. Reklam almak için acele etmeyin. Adsense reklam için site hitinin artmasını bekleyin. Blogger istatistiklerde gördüğünüz girişler de sizin de girişilerinizi gösterdiğini unutmayın. Detaylı HİT girişleri için Google Analytics kullanmanızı öneririm. Ayrıca blogunuzda reklam yayınlamanız için en az 15-20 makale olması gerekiyor.

İyi Forumlar

Sort

Katılımcı Üye
14 Eki 2019
967
79
Başlık İnternette En Çok Aranılacak Şekilde Yazılmışsa veya Kullandığınız Domain Eskiden Popüler Bir Domaine Aitse Olabilir.Belki Siteniz Herhangi Bir Forumda Paylaşılmışta Olabilir.
Reklam İçin Biraz Daha Geçmesi Daha İyi Olacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.