Sitenin Portuna erişmem lazım

sadass

Katılımcı Üye
6 Tem 2015
881
0
Dünya
Merhaba arkadaşlar örnek bir sitenin ana yüzü var portu 80 yani direk siteye giriyor fakat bana sitenin asıl girildiği yer değil sitenin içindeki sayfalara nasıl gireceğim portu nasıl bulacağım acil yardım gerekli
ornek bi site
www.sadısssıış.com bu direk giriş fakat bana bunun portu lazım değil
www.sadısssıış.com/wqeoqweqwe bana buranın portu lazım yardımcı olursanız sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

WeGs

Üye
13 Mar 2019
91
0
sadece siteyi merak ettim o yüzden istedim
site içerisindeki başka yerlerde özel port olduğunu öğrendim sayende banada lazım bu dediğinden
ben sabit 80 sanıyordum

erişebilirsen şifre kırıp burdan eriş

http://92.42.39.61:2222

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.