Sitenize organik hit kasma %100 orjinal ve gerçek. Ve 1 yıllık bedava vds alma.!!

TheGeccsaa

Uzman üye
3 Nis 2013
1,332
0
mom2lZ.png
[COLOR="Cyan [URL="https://tik.lat/CPrEv"] Organik Hit Programımızın adı “Özer Organik Hit“. Hitin önemini, özellikle de organik hitin önemini anlatmaya gerek olduğunu düşünmüyorum. O yüzden bu ihtiyacımızı karşılayan en iyi programı anlatacağım. Hitlerin nasıl Organik! olduğu ile ilgili şüpheleri olan ve haklı ön yargılı olanlar tabiki de olacak, onu da anlamış olacaksınız.
Organik Hit Programında 4 tane browser ve her browserde 1 adet site var. Siteleri ekleyenlerin belirlediği sürede sitede vakit geçiriyor.[/URL]
Bu sekmeler;[/COLOR]
[COLOR="Yellow

Son düzenleme:

'Rookie

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
2,978
31
dikkat edin faydası olduğu kadar zararları da var :) yoksa her site ilk sıraya geçerdi diğerleri ne yapacak ):

'Rookie

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
2,978
31
dostum herhangi bir spam algılaması ve yan tepebilir
sıralama atacağın yerde sıralaman düşebilir
dediğim gibi yoksa rekabet olmaz

UmutOmeR35

Yeni üye
11 Ağu 2018
5
0
zararı şu google artık bu ve benzer hitlerin organik olmadığını anlayacak kadar yapay zekaya sahip siteniz 1 ayda ilk sıralara gelir fakat 1 ay sonra öyle bir gider ki aklınız durur denemiş biri olarak söylüyorum...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.