siteye girince giriş yapılan işletim sistemini otomatik analiz edip arkaplanda ona uygun programı indiren bir site nasıl yapılır

Umutsuz78

Black Hat Junior
3 Ocak 2020
451
153
Merhaba
Herhangi bir web siteye %90 windows işletim sistemi ile giriş yapılır hack amaçlı istiyorsanız 2 günlük üyesiniz ve ilk konunuz ve ilk sorunuz yolunuz çok uzun tek mesajda yada konuda olacak bir iş degil

Site yapımı için rehber aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz

Sitenize girenler hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki konuyu inceleyin

Son olarak exe dosyasını zaten link verirseniz yukarıdaki konulara hakim olursaniz rahatlıkla yaparsaniz

İyi forumlar

2 Kas 2022
54
25
Merhaba
Herhangi bir web siteye %90 windows işletim sistemi ile giriş yapılır hack amaçlı istiyorsanız 2 günlük üyesiniz ve ilk konunuz ve ilk sorunuz yolunuz çok uzun tek mesajda yada konuda olacak bir iş degil

Site yapımı için rehber aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz

Sitenize girenler hakkında bilgi edinmek için aşağıdaki konuyu inceleyin

Son olarak exe dosyasını zaten link verirseniz yukarıdaki konulara hakim olursaniz rahatlıkla yaparsaniz

İyi forumlar
hocam ben 2 yıldır programlamayla içi içeyim basit bir site yapacak html css js react vs. bilgimde var ben direk soruma cavap arıyorum yada bir kaynak yardımınız için teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.