siteye shell basınca sorun olurmu

SecurityFaTHeR

Uzman üye
4 Şub 2022
1,321
360
arkadaşlar bir siteye brave ile tor pencere üzerinden sql admin bypass ile girdim birşey olurmu ya da sanal makinede firefoxtan girip shelli bassam sıkıntı olurmu arkadaşlar yabancı site dork ararken buldum

SecurityFaTHeR

Uzman üye
4 Şub 2022
1,321
360
şimdi proton vpn yi
Dostum bu soruna gelecek olursak bak bende eski ankacıyım biz öyle okadar gizleniyim %100 anonim olalım demiyoduk alt tarafı bir tane vpn le iş hallediyodum ben yani hackleyeceğin siteye aman aman bi zarar vermezsen bir sıkıntı çıkmaz adam ta yurt dışından kalkıp bu adam siteme index bastı diye dava açmaz yani indexini bas geç ama zarar verme kolay gelsin bol hackler ;)
hocam anladımda şimdi ben tor browsera vpn siz normal dork aramak için ya da web sitesine girmek için girdim anlıyacağınız hack için vpn kullanmama gerek varmı tor da birde torda vpnyle baglantı nasıl yapıcaz hayla ayarlarda bulamadım

Klaxxon

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
773
783
şimdi proton vpn yi

hocam anladımda şimdi ben tor browsera vpn siz normal dork aramak için ya da web sitesine girmek için girdim anlıyacağınız hack için vpn kullanmama gerek varmı tor da birde torda vpnyle baglantı nasıl yapıcaz hayla ayarlarda bulamadım
niye dorkunu tor browser la arıyosun ki program var bunun için dorku içine koyuyosun bi kaç ayar sonra kendisi sana siteleri topluyor zaten bi ip ban yiyince vpn le konum değiştirmen gerek sadece

ZiFiЯ

Uzman üye
15 Kas 2021
1,110
875
Teşkilat
@SecurityFaTHeR
Dostum kali linuxa ücretsiz VPN kurmak istiyorsan vpnbook kullanabilirsin işini görür. Ki Zaten hedef site yabancı olduğundan bir sıkıntı olmaz
Vpnbook kurmak için bu videoya bakabilirsin:
Vpnbook kurdun bağlandın lakin internete erişiminmi yok o zaman DNS adresini de değiştirmen gerek bu videoya bakabilirsin:
Artık tüm sorunları çözdüm ve VPN bağlantı sağladıktan sonra sıra geldi tor browser'a tor kurmak ve bağlanmak için bu videoya bakabilirsin:
Basit bir yabancı site ise gizliliği fazla önemsemene gerek yok VPN açman yeterlidir gizliliği ancak devlet sitelerine ve büyük kurum ve kuruluşların sitelerine karşı önemsemelisin
Bıraktığım videolar da herhangi bir sıkıntı yaşarsan kurulum, bağlantı vs.
Konu altına aldığın hatayı yazarsın yardımcı olmaya çalışırız
İyi Forumlar Dilerim 🙂

SecurityFaTHeR

Uzman üye
4 Şub 2022
1,321
360
@SecurityFaTHeR
Dostum kali linuxa ücretsiz VPN kurmak istiyorsan vpnbook kullanabilirsin işini görür. Ki Zaten hedef site yabancı olduğundan bir sıkıntı olmaz
Vpnbook kurmak için bu videoya bakabilirsin:
Vpnbook kurdun bağlandın lakin internete erişiminmi yok o zaman DNS adresini de değiştirmen gerek bu videoya bakabilirsin:
Artık tüm sorunları çözdüm ve VPN bağlantı sağladıktan sonra sıra geldi tor browser'a tor kurmak ve bağlanmak için bu videoya bakabilirsin:
Basit bir yabancı site ise gizliliği fazla önemsemene gerek yok VPN açman yeterlidir gizliliği ancak devlet sitelerine ve büyük kurum ve kuruluşların sitelerine karşı önemsemelisin
Bıraktığım videolar da herhangi bir sıkıntı yaşarsan kurulum, bağlantı vs.
Konu altına aldığın hatayı yazarsın yardımcı olmaya çalışırız
İyi Forumlar Dilerim 🙂
hocam kali linuxtaki gizliligi halletim aklima su takildi windowsta tor browser var vpn ile girmem gereklimi ya da gerekliyse oneriniz vpnbook diger dnsler de gozukuyor ondan hangi vpn onerirsiniz

ZiFiЯ

Uzman üye
15 Kas 2021
1,110
875
Teşkilat
hocam kali linuxtaki gizliligi halletim aklima su takildi windowsta tor browser var vpn ile girmem gereklimi ya da gerekliyse oneriniz vpnbook diger dnsler de gozukuyor ondan hangi vpn onerirsiniz
VPN olarak ben nordvpn den başkasını kullanmadığım için hangisi iyi hangisi kötü denemediğim için bilemem ama ücret Windows için VPN arıyorsan bunu dene istersen
protonvpn de işine yarayabilir
Siteye hackliceksen, siteye büyük bir zarar vermediğin sürece bunlar işini görür hackle geç

SecurityFaTHeR

Uzman üye
4 Şub 2022
1,321
360
VPN olarak ben nordvpn den başkasını kullanmadığım için hangisi iyi hangisi kötü denemediğim için bilemem ama ücret Windows için VPN arıyorsan bunu dene istersen
hocam vpn oluyorda local degisniyor dns siziyor nordvpn hesabiniz mi var yoksa internetten mi buldunuz bedava mı

SecurityFaTHeR

Uzman üye
4 Şub 2022
1,321
360
protonvpn de işine yarayabilir
Siteye hackliceksen, siteye büyük bir zarar vermediğin sürece bunlar işini görür hackle geç
index basmak zarar veriliyormu

Strawberry Bear

Yeni üye
25 Mar 2022
6
1
我的朋友,如果我们遇到这个问题,看,我是一只老凤凰,我很隐蔽,我们不是说让我们 100% 匿名,我是用 VPN 做生意,我的意思是,如果你不'不要对你要入侵的网站造成任何伤害,不会有问题,这个人从国外站起来在我的网站上放了一个索引。它不会打开,所以打印索引,但不要伤害,很简单,很多技巧;)
伙计们,粉丝们在谈论贝壳吗?
我很感兴趣,因为我需要这些 shell 来进行 seo。

Strawberry Bear

Yeni üye
25 Mar 2022
6
1
我的朋友,如果我们遇到这个问题,看,我是一只老凤凰,我很隐蔽,我们不是说让我们 100% 匿名,我是用 VPN 做生意,我的意思是,如果你不'不要对你要入侵的网站造成任何伤害,不会有问题,这个人从国外站起来在我的网站上放了一个索引。它不会打开,所以打印索引,但不要伤害,很简单,很多技巧;)
有什么办法可以得到很多子弹,我正在考虑得到它们

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.