Siteye Sınırsız Hit Atmak Sıralama + Alexa Yükseltme

maggellan

Katılımcı Üye
3 Tem 2012
346
0
İsveç
Arkadaşlar Merhaba elimde özel bir yazılım var istenilen lokasyondan istenilen anahtar kelime veya siteden hit atabiliyorum mobil pc android ios una kadar ayarlıyabiliyorum . Birkaç Site yaptım hit atarak googlede ön sıraya çıkartıyorum Alexada yükselmeler sağlıyorum. Günde 8 k - 10 k hit atabiliyorum.
Sizce bu elimdeki sistemle başka neler yapabilirim? Nerelerde kullanabilirim nasıl daha fazla para kazanabilirim?

Bromity

Kıdemli Üye
19 Ocak 2013
2,883
0
Arkadaşlar Merhaba elimde özel bir yazılım var istenilen lokasyondan istenilen anahtar kelime veya siteden hit atabiliyorum mobil pc android ios una kadar ayarlıyabiliyorum . Birkaç Site yaptım hit atarak googlede ön sıraya çıkartıyorum Alexada yükselmeler sağlıyorum. Günde 8 k - 10 k hit atabiliyorum.
Sizce bu elimdeki sistemle başka neler yapabilirim? Nerelerde kullanabilirim nasıl daha fazla para kazanabilirim?

dediğin yazılım bendede var görüntüden başka bişey değilm :) Kelime bazlı google yada sosyal medyada hit atıyorum alexada yükselme çok çok az sağlarsın googledede ön sıralara gelmezsin bi hitle. kendim 1.5 senedir kullanıyorum ama hiç bir yararı yok seo olmadığı sürece :D

maggellan

Katılımcı Üye
3 Tem 2012
346
0
İsveç
Hit satışı yaparsın alexa yükselme garantili paranı kazanırsın

hit satışı yapıyorum fakat yeterli sayıda olmuyor .

dediğin yazılım bendede var görüntüden başka bişey değilm :) Kelime bazlı google yada sosyal medyada hit atıyorum alexada yükselme çok çok az sağlarsın googledede ön sıralara gelmezsin bi hitle. kendim 1.5 senedir kullanıyorum ama hiç bir yararı yok seo olmadığı sürece :D

eminmisin farkı yazılım olabilir pahalı bir miktara aldım. Senin dediğine görede tam tersi sonuç verdi bana şuana kadar 1 yıl oldu yazılım çıkalı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.