Siteye sızarak dosyalarına nasıl erişebilirim?

Ace34

Yeni üye
1 May 2020
8
0
Merhabalar arkadaşlar, böyle bir konu açtığım için çok özür dilerim ama yardımınıza ihtiyacım var. Üç gün önce bir projem için freelancer.com sitesinde konu açtım ve İtalyan biriyle anlaştık. Ben ona hazır bir script verip, yeni özellikler eklemesini ve bir kaç yeri değiştirmesini istemiştim. Ardından anlaştığım kişi projeye başladı ve kendi hostingi üzerinde istediğim değişiklikleri yaparak bana gösterdi. Ben de kontrol ederek, değiştirmesi gerektiği yerleri söyledim. Yaklaşık 8 saat aralıksız konuşup çalıştık ve en sonunda arkadaş istediğim her şeyi yaptı. Ardından ödemesini freelancer.com sitesinden yapmamı söyledi ve ödemeden sonra dosyaları teslim edeceğini söyledi. Yani aklıma kötü bir şey gelmedi sonuçta adam 8 saattir istediğim şeyleri yaptı çalıştı. Ben de arkadaşın ödemesini yaptım. Fakat kendisi dosyaları teslim etmedi. Mesajlarımı okuyup fakat cevap vermedi. Sonradan da Skype'den engelledi. Arkadaş hem projemi çaldı hem de paramı çalmış oldu. Hala çalışma yaptığımız sitesi aktif halde. İsteğim eğer mümkünse siteye sızıp parasını vermiş olduğum, hakkım olan dosyaların alınması. Adam yurt dışında olduğu için hakkımı başka türlü arayamıyorum. Lütfen bana yardımcı olun. Elimde site adresi ve sistemi test etmek için scriptin admin panel bilgileri var sadece.

Moderatör tarafında düzenlendi:

co admir

Uzman üye
8 Nis 2013
1,953
8
Cevap: Arkadaşlar Çok Acil Yardımınıza İhtiyacım Var

Yapacağin şey kişinin tüm bilgilerini alip scam legit sitelerine yazki.Herkez bilsin sahtekar olduğunu.Daha sonra sitede yeni hesap aç freelanverda o sahısın yorumlama yerine gel ingilizce dolandricidir falan yaz.

berdannn

Yeni üye
3 Kas 2019
26
0
Cevap: Siteye sızarak dosyalarına erişmek istiyorum

Merhaba dostum
Öncelikle geçmiş olsun sitelerin scriptini klonlama ,çekme gibi araçlar var bunları denediniz mi ?
Nekadar düzgün çalıştığını bilmiyorum ama kısa bir araştırma yaptım ve biraz olumlu yorumlar gördüm hocam .

Ace34

Yeni üye
1 May 2020
8
0

Merhaba dostum
Öncelikle geçmiş olsun sitelerin scriptini klonlama ,çekme gibi araçlar var bunları denediniz mi ?
Nekadar düzgün çalıştığını bilmiyorum ama kısa bir araştırma yaptım ve biraz olumlu yorumlar gördüm hocam .

Hocam sanırım onlar html ve css olarak çekiyor. Scripti editlemesi için ben vermiştim ona zaten. Arka planda phpde yaptığı değişiklikler lazım. Onları da çekebileceğimi sanmıyorum.

berdannn

Yeni üye
3 Kas 2019
26
0

Hocam keşke biraz tetbirli olsaydınız ve yaptığı her şeyi kayıt altına alsaydınız
Ayrıca bu videoyu izlemenizi önerim sadece koldarı klonlamıyorlar hocam var olan her şeyi
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=NC103r1Is2I"]https://www.youtube.com/watch?v=NC103r1Is2I[/ame]

whatamnotsaying

Katılımcı Üye
29 Mar 2020
408
5

Hocam keşke biraz tetbirli olsaydınız ve yaptığı her şeyi kayıt altına alsaydınız
Ayrıca bu videoyu izlemenizi önerim sadece koldarı klonlamıyorlar hocam var olan her şeyi
https://www.youtube.com/watch?v=NC103r1Is2I

PHP gibi sunucu taraflı kodlama dillerini klonlayamaz. Boşa klonlamayı denemeyin. Adam projesinin tamamını istiyo tasarımı sadece istemiyo ki?..

Ace34

Yeni üye
1 May 2020
8
0

berdannn

Yeni üye
3 Kas 2019
26
0

adınıza üzüldüm hocam dikatli olmanızı isterim sitenizin ftp veri giriş bilgilerini bulabilirseniz her şeyi düzelte bilirsiniz

Ace34

Yeni üye
1 May 2020
8
0
adınıza üzüldüm hocam dikatli olmanızı isterim sitenizin ftp veri giriş bilgilerini bulabilirseniz her şeyi düzelte bilirsiniz

Adam maalesef kendi sunucusunda geliştirmeleri yaptı hocam. Ondan dolayı ftp bilgileri maalsef yok elimde.

Selam dostum ..benı 2.5 mılyon dolar dolandırdılar.burdan sana kımse yatdımcı olmaz.burada profosyonel olan yok..sadece laff var

Çok geçmiş olsun hocam sizin kayıp çok çok büyükmüş, üzüldüm adınıza.. Bir umut işte benimkisi de.

özelden site adresini at hocam

Attım hocam.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ARSEF7

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
881
211
ARS3F

Selam dostum ..benı 2.5 mılyon dolar dolandırdılar.burdan sana kımse yatdımcı olmaz.burada profosyonel olan yok..sadece laff var

Profesyonel olanlar vatanı için çalışır burda kimsenin kendi menfaatine iş yürüttüği yok TürkHackTeam vatan ve milletini siber alemde savunur ve gösterir yani burda size yardım etmedi diye kimse bilgisizde olmaz laf cambazıda olmaz

Son düzenleme:

Ace34

Yeni üye
1 May 2020
8
0

HTML ve tasarım olarak alıyor hocam. Asıl kodlamalar php kısmında yapıldı, o yüzden iş görmüyor bu program maalesef. Teşekkür ederim yine de.

sitenin linkini atarmısnız

Pm atıldı.

SkyLakE

Yeni üye
3 Haz 2017
20
0

adamın ipsini biraz inceledim ve beklediğim gibi adam vpn kullanarak siteye tekrar giriş yaptı
gmaili : [email protected]
Postal Code: 00166
italya roma da oturuyor
ip:151.15.102.155
adamin portlarinin hepsi filtreli uğraşicak olanlar için atıyorum
PORT STATE SERVICE
25/tcp filtered smtp
53/tcp filtered domain
110/tcp filtered pop3
143/tcp filtered imap
8081/tcp filtered blackice-icecap
8082/tcp filtered blackice-alerts
8085/tcp filtered unknown
8089/tcp filtered unknown

Son düzenleme:

Ace34

Yeni üye
1 May 2020
8
0

adamın ipsini biraz inceledim ve beklediğim gibi adam vpn kullanarak siteye tekrar giriş yaptı
gmaili : [email protected]
Postal Code: 00166
italya roma da oturuyor
ip:151.15.102.155
adamin portlarinin hepsi filtreli uğraşicak olanlar için atıyorum
PORT STATE SERVICE
25/tcp filtered smtp
53/tcp filtered domain
110/tcp filtered pop3
143/tcp filtered imap
8081/tcp filtered blackice-icecap
8082/tcp filtered blackice-alerts
8085/tcp filtered unknown
8089/tcp filtered unknown
Teşekkürler gmail aynı kullanıcı adıyla instagram hesabıda bulunmakta. Şuan siteye girmeye çalıştığımda "Forbidden" ekranıyla karşılaşıyorum. Sanırım durumu farketti kapattı erişimi.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.