Siteyi indirmem lazım

kakihara

Üye
30 Tem 2016
164
0
Sitenin tekinde kayıt kullanıcı oluştururken captcha onayı filan mail onayı olmadığını fark ettim sürekli binlerce user oluşturan bir program lazım bilen varsa yardımcı olursa sevinirim o sitenin bana kötülüğü dokundu binlerce kulllanıcı oluşturup sisteme bu şekil bi saldırı yapmak istiyorum

kakihara

Üye
30 Tem 2016
164
0
öyle birşey varsa atında bizde yararlanalım bazı bot sitelerinde referans istiyor onları yaparız dahada geliştirilse her hesapta ayrı bir ip olabilir

Denyo launch var post ve get flood yapıyor ama benim istediğim aynı şeyi üst üste postlaması değil farklı farklı postlaması abuksubuk kodlarla postlasa bile olur kullanıcı dfgdfgdfg şifre gsddfrsdfs gibi fark etmez yani milyonlarca kullanıcı açıp siteyi göçermek istiyorum 2 gün boyunca bile saldırırım sıkıntı değil :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.