Siz Olsanız Hangisini Tercih Ederdiniz

JackJones34

Katılımcı Üye
15 Nis 2013
914
0
İstanbul
Arkadaslar Size 2000tl Verseler

- Laptopmu
-Samsung Note3 'mü

Alırsınız. Aklımda Laptop vardı Ama O Telefonuda Cok Beğendım O Yuzden Sizede sormak Istedım Ne Diyosunuz Evdeki Bilgsayrım (Masaustu - core2 2.40 ghz - 3GB RAM - 4 GB EKRAN KARTI(Nvidia Gt 630))

EDIT : Cevaplar Genel Olarak Telefon Benımde Gonlumde O Vardı Zaten Peki
Galaxy Note3 mü
Yoksa
Galaxy S5 mi ?

Son düzenleme:

COD44

Uzman üye
10 Kas 2011
1,316
0
Note 3 e 2000 tl vermek bence pek dogru degil cevremde note 3 kullananlar o parayi verdiklerine pismanlar.Tel iyi ama 2000 edecek kadar degil s5 daha iyi duruyor.Kesin alacaksan tele yonel ancak iyi arastir ona gore al.Yazik yani 2000 tl haybeye harcanacak para degil en azindan bizim icin oyle.Masaustun var laptop pismanlik olur gibi note yerine baska tellere bi bak derim.

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,501
12,884
Masaüstü pc var ise laptop ile hiç ilgilenme telefon'a gelirsek note3 emin ol bir süre sonra sıkar problem çıkartır çok büyük bir telefon olduğundan bir süre sonra rahatsız olursun büyüklüğünden o yüzden alabiliyorsan Galaxy S5 al derim laptop'a gerek yok.

osmanM

Katılımcı Üye
25 Şub 2014
870
0
Kardeşim bilgisayarın varsa almana gerek yok.
Telefon önerimde Note 3 diyorum Samsung S5 çok tipsiz bence
S5 alcağına LG G3 ü bekle mükemmel olcak o telefon.
Yani ilk önerim note 3 sonra g3

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.