Siz olsaydınız ne yapardınız ? Kaç para eder ?

5 Eki 2012
127
0
Elimde uzun uğraşlar sonucunda elde edilen bir yazılım var. Bu yazılımı oluştururken amacım kurban kasmaktı ama yazılımın ciddiyetini farkedinde farklı yollar içinde kullanılabilecek muhteşem bir yazılım olduğunu farkettim.

Sizden ricam anlatıcağım yazılım sizde olsaydı nasıl kullanırdınız neler yapardınız satmak isteseydiniz kaç paraya satardınız. Elinde buna benzer yazılımlar olan varsa nasıl kullanıyor.

Yazılım : Program hiçbir virüs programı tarafından virüs olarak algılanmıyor ( taratılsa bile hiçbir sorun çıkmıyor ) kişiler programı çalıştırdığında benimle kurbanlar arasında bir köprü oluşuyor.

Bu köprü sayesinde örneğin 5000 kullanıcı var bu 5000 kullanıcıya istediğim dosyayı açtırabiliyorum. Eğer kurban kasmak istersem trojenimi antiler yakalasa bile yazılımım sayesinde hiçbir şekilde kurban kaybetmiyorum 1-2 saat içerisinde güncel exe dosyasını gönderip kurbanlarımı güncelleyebiliyorum.

Hatta biraz daha üstünde çalışırsam format sonrası bile kurtuluş olmayacak şekilde düzenleyebilirim.

Yorumlarınızı bekliyorum

Son düzenleme:

Gbmdpof

Kıdemli Üye
23 Eyl 2016
2,001
11
Yazılımı fazla abarttığınızı düşünüyorum. Orta derece programlama bilgisine sahip biri zaten bu bahsettiğiniz gibi çok zor yakalanan, yakalansa da silinmesi zor olan zararlı yazılımlar oluşturabilir.

5 Eki 2012
127
0
Yazılımı fazla abarttığınızı düşünüyorum. Orta derece programlama bilgisine sahip biri zaten bu bahsettiğiniz gibi çok zor yakalanan, yakalansa da silinmesi zor olan zararlı yazılımlar oluşturabilir.

Dostum.
Bir trojen tarzı şeyden bahsetmiyorum.
Asıl sen yanlış anlamışsın.
Ben yıllarda kurban kaybetme sıkıntısı çektim ve herkesde bunu çekiyor.
Darkcometi açıp karşı tarafa exe yükleme tarzı bir olaydan bahsetmiyorum.
Yıllarda fud kalabilen bir köprü yazılımından bahsediyorum.
Ayrıca herkesin yapabileceği birşey oldugunu düşünmüyorum.

Heroglif

Katılımcı Üye
19 May 2018
373
1
Türkiye
aynı bir oyun hile loaderi günceleme gelince kendisini günceliyor hilelerde günceleniyor güzelmiş beğendim doğrusu ama böyle programı herkes yapar ;)

5 Eki 2012
127
0
aynı bir oyun hile loaderi günceleme gelince kendisini günceliyor hilelerde günceleniyor güzelmiş beğendim doğrusu ama böyle programı herkes yapar ;)

Oyunu güncelleyebilmen için oyunu açıp güncellemeyi beklemen gerek.
Ayrıca o dediğiniz güncelleme olayını yapabilmek için dosyalarınızı parayla doğrulatıyorsunuz vs.
hilelerde güncel dosyalar zaten masaüstüne geliyor.

Neyse bu foruma anlatmaya çalışmak bile saçmalık zaten :D oyunda güncelleme yapıyor dedi :uzgun1 diğer forumda konuyla ilgilenen birini buldum zaten.

yorumun için teşekkürler.

Beni Çok Yanlış Anlamışsın Dostum

Ani çıkışım için kusura bakma.
Sadece anlatma becerim olmadığı için sinirleniyorum sorun bende yani gerçekten :tedirgin

Moderatör tarafında düzenlendi:

Heroglif

Katılımcı Üye
19 May 2018
373
1
Türkiye
Oyunu güncelleyebilmen için oyunu açıp güncellemeyi beklemen gerek.
Ayrıca o dediğiniz güncelleme olayını yapabilmek için dosyalarınızı parayla doğrulatıyorsunuz vs.
hilelerde güncel dosyalar zaten masaüstüne geliyor.

Neyse bu foruma anlatmaya çalışmak bile saçmalık zaten :D oyunda güncelleme yapıyor dedi :uzgun1 diğer forumda konuyla ilgilenen birini buldum zaten.

yorumun için teşekkürler.
Beni Çok Yanlış Anlamışsın Dostum

antepli27271

Katılımcı Üye
21 Ağu 2017
314
0
Geliyorum
Elimde uzun uğraşlar sonucunda elde edilen bir yazılım var. Bu yazılımı oluştururken amacım kurban kasmaktı ama yazılımın ciddiyetini farkedinde farklı yollar içinde kullanılabilecek muhteşem bir yazılım olduğunu farkettim.

Sizden ricam anlatıcağım yazılım sizde olsaydı nasıl kullanırdınız neler yapardınız satmak isteseydiniz kaç paraya satardınız. Elinde buna benzer yazılımlar olan varsa nasıl kullanıyor.

Yazılım : Program hiçbir virüs programı tarafından virüs olarak algılanmıyor ( taratılsa bile hiçbir sorun çıkmıyor ) kişiler programı çalıştırdığında benimle kurbanlar arasında bir köprü oluşuyor.

Bu köprü sayesinde örneğin 5000 kullanıcı var bu 5000 kullanıcıya istediğim dosyayı açtırabiliyorum. Eğer kurban kasmak istersem trojenimi antiler yakalasa bile yazılımım sayesinde hiçbir şekilde kurban kaybetmiyorum 1-2 saat içerisinde güncel exe dosyasını gönderip kurbanlarımı güncelleyebiliyorum.

Hatta biraz daha üstünde çalışırsam format sonrası bile kurtuluş olmayacak şekilde düzenleyebilirim.

Yorumlarınızı bekliyorum

Hocam Erzincanlımısınız?

Sult

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
528
1
Tanrı Dağı
Dostum.
Bir trojen tarzı şeyden bahsetmiyorum.
Asıl sen yanlış anlamışsın.
Ben yıllarda kurban kaybetme sıkıntısı çektim ve herkesde bunu çekiyor.
Darkcometi açıp karşı tarafa exe yükleme tarzı bir olaydan bahsetmiyorum.
Yıllarda fud kalabilen bir köprü yazılımından bahsediyorum.
Ayrıca herkesin yapabileceği birşey oldugunu düşünmüyorum.

Fazla abartmışsın yukardaki adam doğru söylüyor hiç bir yazılım %100 fud kalamaz
O kadar iddialiysan ver exe yi hex örneklerinden bir kaç tane alıp sana antivirüs yazayım

Daha gelirsek kendi kendini güncelliyor demişsin yıllardır bu işteyim nasil kendi kendini güncelliyor peygamber mi bu sen exe yi hazirlaman lazim

Hem bu yazilim 1 kerede olsa yakalancak ve o zaman eset,avast gibi proactivesi iyi olan antiler her zaman yakalayacaktır

5 Eki 2012
127
0
Fazla abartmışsın yukardaki adam doğru söylüyor hiç bir yazılım %100 fud kalamaz
O kadar iddialiysan ver exe yi hex örneklerinden bir kaç tane alıp sana antivirüs yazayım

Daha gelirsek kendi kendini güncelliyor demişsin yıllardır bu işteyim nasil kendi kendini güncelliyor peygamber mi bu sen exe yi hazirlaman lazim

Hem bu yazilim 1 kerede olsa yakalancak ve o zaman eset,avast gibi proactivesi iyi olan antiler her zaman yakalayacaktır

%100 fud kalıyor ömür boyu. Kanıtlamak zorunda değilim zaten konuyuda kanıtlamak için açmadım.
hex'den hiçbir şekilde yakalayamazsın. ha illa yakalıycam diyen bir anti olursa birgisayardaki çoğu dosyayı bozar 1 dosya için.
Kendi kendine güncelliyor demedim eğer trojen yakalanırsa yeni fud exe hazırlayıp hala açık olan köprü sayesinde gönderiyorum güncel dosyayı ve user kaybını 0'a indiriyorum.

Kaç yıldır bu işte olduğun beni ilgilendirmez tek bildiğim senden daha tecrübeli olduğum. Bu işler mesaj kasmakla olmuyor.

iyi forumlar.

Sult

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
528
1
Tanrı Dağı
%100 fud kalıyor ömür boyu. Kanıtlamak zorunda değilim zaten konuyuda kanıtlamak için açmadım.
hex'den hiçbir şekilde yakalayamazsın. ha illa yakalıycam diyen bir anti olursa birgisayardaki çoğu dosyayı bozar 1 dosya için.
Kendi kendine güncelliyor demedim eğer trojen yakalanırsa yeni fud exe hazırlayıp hala açık olan köprü sayesinde gönderiyorum güncel dosyayı ve user kaybını 0'a indiriyorum.

Kaç yıldır bu işte olduğun beni ilgilendirmez tek bildiğim senden daha tecrübeli olduğum. Bu işler mesaj kasmakla olmuyor.

iyi forumlar.

Sen şu illegalde adamları dolandıran kıro değil misin :trl
Evladım hexten kastim hani şu ezbere dediğiniz antivirüsler imzadan algılar olayı exe yi 16 bit hex alip veri tabanina aliyorlar sonra byte olarak karsilastiriyor :trl

Diğer dediğini yapmaktan basit iş yok ama güncellenen exe'de iş biter senin ki basit indir ve run execute yapar :trl

5 Eki 2012
127
0
Sen şu illegalde adamları dolandıran kıro değil misin :trl
Evladım hexten kastim hani şu ezbere dediğiniz antivirüsler imzadan algılar olayı exe yi 16 bit hex alip veri tabanina aliyorlar sonra byte olarak karsilastiriyor :trl

Diğer dediğini yapmaktan basit iş yok ama güncellenen exe'de iş biter senin ki basit indir ve run execute yapar :trl

Hayır bu şekilde yakalayamazsın.
İnanmıyorsan neden bu kadar geriliyorsun :eek:isbende
Sonuçta talip olan adamla yüz yüze görüşücem dimi ama :eek:isbende

Ayrıca program bütün rapor gönderen sitelere taratıldı. yaklaşık 3 aydır kendini koruyor.

Sult

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
528
1
Tanrı Dağı
Hayır bu şekilde yakalayamazsın.
İnanmıyorsan neden bu kadar geriliyorsun :eek:isbende
Sonuçta talip olan adamla yüz yüze görüşücem dimi ama :eek:isbende

Ayrıca program bütün rapor gönderen sitelere taratıldı. yaklaşık 3 aydır kendini koruyor.

Bak senin bu programina inanipta para veren salaktır
Güncelleme
Dosya indir calistir
Bak bunu vb.net bilen çocuk bile yapar.

Bu kadar iddia ediyorsun bu kadar güveniyorsan şimdi 1 tane exe tarat virüs total ve jotti'den arsive alacam taş çatlasa 4 aya yakalancak

Dolandirixi olduğunu dusunuyorum neden ?
Senin gibi ayni birisi arkadasimi dolandirdi beni dinlemedi dik kafalilik yapti ....

Not : attiğin exe nin ulaştiğu win apilere bakcam normal exe atip kandirmaya calisma :trl

*Eroğlu

Katılımcı Üye
4 Tem 2013
854
163
İstanbul
Bu zamana kadar ki hiçbir yazılım %100 fud kalamadı. Kalamazda, eğer var ise bir demo hazırla ve sun. Yoksa gerçekten inandırıcı değil dostum :)

Shorpm

Uzman üye
11 Ara 2015
1,176
8
Underground

Yorumlarınızı bekliyorum

İstediğin dosyaları açtırabiiyorsun da,istediğini yükleyebiliyor musun o da önemli..

Benim fikrimce hardiskindeki boyutun bir kısmını para karşılığı kiralayan şirketler var. Kurbanlarına o sistemi uygulayıp yüksek fiyatlar kazanabilirsin. Satmana da gerek kalmaz.

Sult

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
528
1
Tanrı Dağı
Bu zamana kadar ki hiçbir yazılım %100 fud kalamadı. Kalamazda, eğer var ise bir demo hazırla ve sun. Yoksa gerçekten inandırıcı değil dostum :)

Demoyu birak online sandbix'a taratsa veya virustotale ordan exe nin hangi apilere eriştiğine bakariz
Ama tam %100 emin olmamayiz

Zaten bunu kullansanız bile resmi kurumlara sizamazsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.