Sizce Bir Simülasyondamı Yaşıyoruz?

Yeni Kullanıcıyım Ben

Katılımcı Üye
11 Ara 2022
795
301
Matrix
Arkadaşlar sizce biz bir simülasyonun içindeki basit kod parçacıklarından mı ibaretiz?
Son zamanlarda aklıma çok takıldı ve ileride olacağı kesin bir şey gibi gözüküyor.
E ama yapan medeniyetler (simülasyonu) ölümden sonrasını ayarlamışlarmıdır?
Tamamen müslümanım onu söyliyim :)
Ama işte, ölümden sonrası ahirette...
Gerisini anladınız ama ben bunları belirli bir tırnak yani sınır içinde anlatmaya çalışıyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Yeni Kullanıcıyım Ben

Katılımcı Üye
11 Ara 2022
795
301
Matrix
insan_canı = 1

if(insan_canı == 0):
break
else:
print("İbrahim tatlı ses : 2 - Azrail : 0")
C#:
if (Azrail == 1)
{
      Console.Write("Game Over...");
}
Hocam yapmayın :ROFLMAO:
Ben burda ciddiyim az kalsın ağlayacaktım sanaldayım diye :D
Ciddiyim bu arada, ne bileyim çok üzücü geliyor insana teknolojinin bu kadar gelişmesi vs ama simülasyonda olmamız için ihtimallerde var ve maalesef bu ihtimaller mümkün gibi :(

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
1,365
Ben, herşeyi önceden gördüğümü hissediyorum. Dediğim herşey sonrasında ortaya da çıkıyor. Rüyalarımda da derin mesajların olduğunu hissediyorum. Ya şizofrenim ya ağır bipolar bozukluğum var ya da gerçek bu. Beni çok kötü etkiliyor ve de geçmiyor. Son zamanlarda çok uğraşıyorum bu konularla.

Yeni Kullanıcıyım Ben

Katılımcı Üye
11 Ara 2022
795
301
Matrix
Çok sade bir anlatım tebrikler 👏
Bence değildir her şeyin bir anlamı olduğunu herşeyin bir değeri oldunu düşünüyorum
Ben, herşeyi önceden gördüğümü hissediyorum. Dediğim herşey sonrasında ortaya da çıkıyor. Rüyalarımda da derin mesajların olduğunu hissediyorum. Ya şizofrenim ya ağır bipolar bozukluğum var ya da gerçek bu. Beni çok kötü etkiliyor ve de geçmiyor. Son zamanlarda çok uğraşıyorum bu konularla.
Geçmiş olsun.
Bu konular biraz derin olduğu için fazla girmek istemiyorum araştırmakda istemiyorum kötü gerçekten,
Sadece düşüncelerinizi sordum sağolun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar sizce biz bir simülasyonun içindeki basit kod parçacıklarından mı ibaretiz?
Son zamanlarda aklıma çok takıldı ve ileride olacağı kesin bir şey gibi gözüküyor.
E ama yapan medeniyetler (simülasyonu) ölümden sonrasını ayarlamışlarmıdır?
Tamamen müslümanım onu söyliyim :)
Ama işte, ölümden sonrası ahirette...
Gerisini anladınız ama ben bunları belirli bir tırnak yani sınır içinde anlatmaya çalışıyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz?
Evet bence simulasyondayız. Dinler de paket yüklemesi olarak indirildi ve bilmem kaç milyardır var olan dünyada 200.000 yıldır level atlayarak geliştirdiğimiz icatlarla rank kasıyor ve yaptığımız keşif ve fetihlerle en fazla alana sahip olmaya çalışıyoruz. Her oyuncunun oyunu oynamak sınırlı bir süresi var çünkü kimse premium almamış. Simyacılar da premium almamak için bunca yıldır oyunu cracklemeye çalışıyor.😏

nlohmann

Yeni üye
15 May 2023
44
15
pip install islam
Evet bence simulasyondayız. Dinler de paket yüklemesi olarak indirildi ve bilmem kaç milyardır var olan dünyada 200.000 yıldır level atlayarak geliştirdiğimiz icatlarla rank kasıyor ve yaptığımız keşif ve fetihlerle en fazla alana sahip olmaya çalışıyoruz. Her oyuncunun oyunu oynamak sınırlı bir süresi var çünkü kimse premium almamış. Simyacılar da premium almamak için bunca yıldır oyunu cracklemeye çalışıyor.😏

WHITERUBY

Uzman üye
20 Şub 2023
1,684
1,582
🔱
oyunda bug bounter nasıl olabilirim?
pip install islam
benim vs code da python yok c++ ile nasıl indiriyoz pakedi.

MUHAFIZ.

H S R
17 May 2020
45
12
Kuran ı Kerim de yüce Allah şöyle buyurmuştur ; Ankebut Süresi 64 (Oysa onların tek gerçek kabul ettikleri) bu dünya hayatı hakikatte sadece bir oyun ve eğlenceden ibarettir; âhiret yurduna gelince işte asıl hayat odur; keşke bunu bilselerdi! Yani Allah katında zaman ve mekan kavramları olmadığı için bir bakıma dediğine benziyor. Ama illa öyledir diyemeyiz.

TR_Black

Yeni üye
16 May 2023
7
1
Beyler biraz yanlış biliyonuz apt get fln yok eth yani earth in kisaltmasi var öbürküler çalışmaz dikatli olun

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,381
2,575
İnsanlar genellikle bu konuda iki farklı görüşe sahip oluyorlar. Bir grup insan simülasyon teorisini kabul ediyor ve kendilerini bir programın içinde olduğunu düşünüyorlar. Diğer bir grup ise bu teoriyi reddediyor ve gerçek dünyada yaşadıklarına inanıyorlar. Ne olursa olsun, ölümden sonrası ve ahiret konusu insanların dinî inançlarına bağlı olduğu için bu konuda farklı fikirler olabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.