Sizce bu bilgisayar kasası nasıl ?

JoeDanieLs

Katılımcı Üye
12 Tem 2012
430
0
350 watt olması bir eksi yeni oyunları ve belkide birkaç senedir çıkan oyunları oynayamazsın diye düşünüyorum oynayabiliyormusun ?

Hayır tabikide :( Aldığım yılda dahil olmak üzere, Gta vice city, Cs 1.6 NFS Underground 2, Fifa 2008 gibi eski oyunlar haricinde hayatımda hiç yeni çıkan bir oyunu oynayamadım bu bilgisayar sağolsun.

trclash17

Üye
2 Tem 2016
67
0
Bildin

JoeDanieLs

Katılımcı Üye
12 Tem 2012
430
0
kardeşim git daha iyi bir bilgisayar al alimallah sana da zarar verir bu makina :RpS_drool:

Hahahahaahahaha abi ben bu bilgisayardan ne çektim bilemezsin. :RpS_biggrin: 7 yılda kaç kere bozuldu biliyor musun ? Üstelik daha 2010 da bozulmaya başladı. Ya bir bilgisayar nasıl daha ilk yılında bile 2000-2002 yıllarında piyasaya çıkmış oyunlardan başka bir oyun kaldıramaz ya ? Olabilir mi böyle bir şey ? Benim bilgisayarımda oldu işte. :RpS_lol:
Ama bu yıl değiştirmeyeceğim, önümüzdeki yıllarda, 2017-18 gibi.

trclash17

Üye
2 Tem 2016
67
0
Bildin
Hahahahaahahaha abi ben bu bilgisayardan ne çektim bilemezsin. :RpS_biggrin: 7 yılda kaç kere bozuldu biliyor musun ? Üstelik daha 2010 da bozulmaya başladı. Ya bir bilgisayar nasıl daha ilk yılında bile 2000-2002 yıllarında piyasaya çıkmış oyunlardan başka bir oyun kaldıramaz ya ? Olabilir mi böyle bir şey ? Benim bilgisayarımda oldu işte. :RpS_lol:
Ama bu yıl değiştirmeyeceğim, önümüzdeki yıllarda, 2017-18 gibi.
7 yılda kaç tl masraf yaptın bu makinaya

JoeDanieLs

Katılımcı Üye
12 Tem 2012
430
0
Abiler birde bir şeyi sorayım size, Bu bilgisayarın alındığı sırada "acaba yapmış olabilirler mi olamazlar mı ?" diye düşündüğüm bir mevzu var.

Şimdi bakın, bu bilgisayardan önce 2000 - 2002 model bir bilgisayarımız vardı, o da zamanla eskidiği için bozulmuştu. Verdik biz bunu tamir etsinler diye. 3 gün oldu yok 5 gün oldu yok, sormaya gittim abi bizim bilgisayar ne zaman biter diye. Bununla uğraşmayın yenisini alın dediler. Kabul ettik tabi bizde eskimişti ne de olsa. Ama tabi bizim ailede kimse pc den anlamadığı için adamdan rica ettik, sen daha iyi bilirsin, en doğru bilgisayarı bizim için bul onu bize getir dedik, adam da getirmişti sağolsun birkaç gün içinde. Parasını verip aldık bilgisayarı. Dayımın oğlu eski bilgisayarın parçalarını istedi, değerlendirmek için. Ama adam bu parçaları vermemiş.

Şimdi benim sorum şu: Bize bu bilgisayarı vermeden önce, yeni bilgisayarın parçalarını kendisine alıp, bize 2000'lik eski bilgisayarın parçalarını yeni bilgisayara ekleyipte vermiş olabilir mi ? Sonuçta bir insan eski bilgisayarın parçalarını ne yapsın ki ? Ve bilgisayarımı 2009 da almışken yanlış hatırlamıyorsam 2010 da sorun çıkarmaya başlamıştı. O zamanlar küçük olduğum için anlamamıştım. Şimdi tekrar düşününce yeni yeni uyanıyorum mevzuya. :D

trclash17

Üye
2 Tem 2016
67
0
Bildin
Abiler birde bir şeyi sorayım size, Bu bilgisayarın alındığı sırada "acaba yapmış olabilirler mi olamazlar mı ?" diye düşündüğüm bir mevzu var.

Şimdi bakın, bu bilgisayardan önce 2000 - 2002 model bir bilgisayarımız vardı, o da zamanla eskidiği için bozulmuştu. Verdik biz bunu tamir etsinler diye. 3 gün oldu yok 5 gün oldu yok, sormaya gittim abi bizim bilgisayar ne zaman biter diye. Bununla uğraşmayın yenisini alın dediler. Kabul ettik tabi bizde eskimişti ne de olsa. Ama tabi bizim ailede kimse pc den anlamadığı için adamdan rica ettik, sen daha iyi bilirsin, en doğru bilgisayarı bizim için bul onu bize getir dedik, adam da getirmişti sağolsun birkaç gün içinde. Parasını verip aldık bilgisayarı. Dayımın oğlu eski bilgisayarın parçalarını istedi, değerlendirmek için. Ama adam bu parçaları vermemiş.

Şimdi benim sorum şu: Bize bu bilgisayarı vermeden önce, yeni bilgisayarın parçalarını kendisine alıp, bize 2000'lik eski bilgisayarın parçalarını yeni bilgisayara ekleyipte vermiş olabilir mi ? Sonuçta bir insan eski bilgisayarın parçalarını ne yapsın ki ? Ve bilgisayarımı 2009 da almışken yanlış hatırlamıyorsam 2010 da sorun çıkarmaya başlamıştı. O zamanlar küçük olduğum için anlamamıştım. Şimdi tekrar düşününce yeni yeni uyanıyorum mevzuya. :D
kardeşim seni saf görüp 2000 model bilgisyarın kasasının parçalaranı yeniye ilave etmişler bence
düşüncem benimde bu. geçmiş olsun. dediğim gibi al krallar gibi bilgisayar takıl ben her ay bilgisayar değiştiriyorum yani.
iyi forumlar.

Zeref

Uzman üye
13 Nis 2014
1,960
3
fy
Asil onemli olan ne kadar odediginiz 1000-2000 arasi bisey odediyseniz zaten o pcden suan bisey beklemeyin ozamanda beklmeyin cunku ozamnlar donanimlr pahaliydi.suan ayni paraya ortalama biseyler toplayabilirsiniz (sadece kasa)

AsiLKan06

Katılımcı Üye
25 Ara 2015
252
0
Ankara
Kardeş Sizi Keklemişte Olabilir
Bide Şimdi Senin Sorun Tam Olarak Ne Ona göre Yardımcı Olalım Bir Bütçen Varda Kasa mı Toplamak İstiyorsun
Yoksa Eskiden Böyle Bişey Aldık İyimi Yoksa Keklendikmi Tarzı bir soru

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.