Sizce Bu Laptop Kaç TL Eder?

HackerBeys

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
303
2
51. Bölge
Konu yanlış yere açılmış ise lütfen silmeyiniz. Doğru yere taşıyınız :mahcup:

Merhaba dostlar. Beni az çok tanıyanınız vardır illaki. Neyse konuma geçeyim. Başlıktan gördüğünüz üzere orta düzey bir bilgisayarım var. Bunu satıp motor almayı düşünüyorum. Aşağıda verdiğim özellikler ile bu laptop sizce kaç TL eder? Alış fiyatı 3200 TL idi.

ASUS
Windows 10 Home 64 bit
1TB Harddisk
8GB RAM
4GB Ekran Kartı
Intel(R) Core(TM) i5-7200U CPU @ 2.50GHz (4 CPUs), ~2.7GHz
NVIDIA GeForce 940MX

Genel özellikleri yazdım. Sizce ne kadar eder ve nasıl veya nerede satmalıyım sizce?​​

Son düzenleme:

elasy

Yeni üye
30 Kas 2018
46
0
İstanbul
dostum bendede 12 gb ram 930mx li hali var bu laptopun zamanında 2500e aldim suan 4500-5000tl arasi ediyor

10 Şub 2019
73
2
Ötüken
Bİlgisayarı hangi yılda aldın eğer bu seneler içerisinde aldıysan 500 TL ekleyip satabilirsin fakat daha önceden aldıysan aldığın fiyata sat

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.