Sizce Bu Özelliklere XP mi Yoksa 8 Mi Kurayım ?

Masqot77

Üye
11 Kas 2011
239
0
Merhaba Arkadaşlar ;

eski bir bilgisayarım var ve kardeşim kullanıyor. şuan windows flp (xp nin gereksiz dosyasız hali.) kurulu.

fakat istediğim oyunları açmıyor.Bu yüzden windows 8 32 bit e geçmek istiyorum.

Özellikleri ;

1 GB RAM

Intel Pentium D işlemci

40 GB HDD (zaten pek yükleme yapmıyorum sadece 2-3 ufak oyun (1 gb altı))

AMD HD ... 1 GB (Markasını tam Hatırlayamadım)

Galiba Özellikler Bakımından tutuyor fakat kasma durumu vs. sizce ne yapmalıyım.

NOT : istediğim oyunlar wolfteam , minecraft , counter strike

Masqot77

Üye
11 Kas 2011
239
0
haklısınız fakat xp yüklesemde bu oyunları çalıştıracakmı ? Counter strike çalışıyor sorun yok fakat diğer 2 si çalışmıyor.

zaten windows flp de XP ile aynı tek farkları paint , yok gereksiz office paketleri yok ve xp ye hız için menü açılışı , kapanışta programları sonlandırma gibi regedit ayarlarını kendisi yapmış.

S C B

Uzman üye
9 Eyl 2012
1,370
0
26
İstanbul
İşletim sistemiyle oyunların açılması ile ilgili bir bağ yoktur.
Ekran kartı türü ile ilgilidir. (GENELİ)
512 mb intel ekran kartı nfs carbonu açmaz iken (hiç)
128mb ati açıyor ;) (AŞIRI DONA DONA)

vesayre xp sp3den şaşma :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.