Sizce de Artık Modern Bir Tasarım Gerekmiyor mu?

Katılıyor musunuz?

• Evet

Oy: 13 44.8%
  • Hayır

Oy: 16 55.2%

• Kullanılan toplam oy
    29
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

magma017

Katılımcı Üye
11 Tem 2015
443
4
Forumun görüntüsünden bahsediyorum. Günümüzde %85 bir kitle artık telefonla kullanıyor siteleri. En azından şöyle responsive bir görüntü olsun. Böyle olunca çok zor oluyor forumda gezmek ve çıkası geliyor insanın. Xenforo'ya geçme veya temanın mobil uyumlu yapılması taraftarıyım. Onca yazılımcı var burada. Herkes biraz el atsa yapılabilir. Hatırlayın Osmanlı niye çöktü. Zamana ayak uyduramadığı için. TurkHackTeam forumunun da bu şekilde bitmesini istemeyiz. Kullanıcısına önem vermeli. Rütbe tasarımlarını değiştirmek bir fark yaratmıyor şahsımca.

Bu yapıcı bir eleştiridir. Lütfen kimse rahatsız olmasın efendim.

Son düzenleme:

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Rahatsızlık duyan yok burada herkes eleştirisini de önerisini de beyan edebilir. Ama bu defalarca sunundu ÜDY'e.

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Bence kimse hadi Palermo forma rengi yapalım demez, bu kalır gibi bir süre daha.

1071malazgirt

Uzman üye
26 Haz 2015
1,781
8
Trafo
Bence forumun tasarımı o kadar güzel ki diğer forumlarda gezinmek bana rahatsızlık veriyor. Üstelik çoğu zaman mobildeyim ve forumun mobil teması olmadığı halde diğer forumlardan çok daha düzgün çalışıyor. (Yalnızca arama bölümünde sıkıntı oluyor)

Son düzenleme:

Ammas

Katılımcı Üye
20 May 2018
261
1
forumda hiçbir sıkıntı yok , ben galaxy y ile giren biriydim foruma hiç bir sorun çıkmıyordu hevesliydim foruma girmenin bir yolunu buluyırdum yani boş şeyler dediklerin bence
insanın hevesi olsun yeter

Creiz34

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,931
1
23
JUPİTER
Ortalama 1-1.5 yıldır bir sorun yaşamadım göz yormuyor klasik bir tasarımı var forumun. Ve şöyle bir şeyde var. THT bizden kazanç sağlamadığı için tema değiştirilirse giderler artıcak. Ceplerine giren olmadığı için buda ÜDY yi zarara bindirir. Böyle kalması hem maddiyat anlamından daha güzel hem de göz yormama açısından.

Dudu Peri

Uzman üye
9 Ara 2017
1,215
0
Sin.
Bence forumun tasarımı o kadar güzel ki diğer forumlarda gezinmek bana rahatsızlık veriyor. Üstelik çoğu zaman mobildeyim ve forumun mobil teması olmadığı halde diğer forumlardan çok daha düzgün çalışıyor. (Yalnızca arama bölümünde sıkıntı oluyor)

Değil mi ya. Diğer forumlarda dolaşırken gözüm yoruluyor ancak burada öyle bir problem yaşamadım.

CaptainSalvador

Adanmış Üye
17 Eki 2014
6,073
15
Teşkilat
Benim kanaatimce tema güzel,göz yormuyor en azından. :)
Yıllardır böyle,böyle de devam etmesinin destekçisiyim.
Sade olması da ayrı bir hoşluk katıyor,ayrıca şu da var biz hack platformuyuz yani pembe tema falan gibi bir düşünceniz var ise aman diyeyim..

magma017

Katılımcı Üye
11 Tem 2015
443
4
Benim kanaatimce tema güzel,göz yormuyor en azından. :)
Yıllardır böyle,böyle de devam etmesinin destekçisiyim.
Sade olması da ayrı bir hoşluk katıyor,ayrıca şu da var biz hack platformuyuz yani pembe tema falan gibi bir düşünceniz var ise aman diyeyim..

Ne pembesi hocam :D Şöyle responsive siyah kırmızı renklerinde bir tema olsaydı tadından yenmezdi. Tabiki sade de olacak.

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Sistemin değişmesini yada temanın değişmesini desteklemiyorum. Fakat kesinlikle responsive hale getirilebilir.

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
114
uzay
Bence şuan tema güzel ve sade. Dedikleri gibi göz yormuyor. Şuan mobilde tek sıkıntı arama bölümü onun dışında belki dahada mobilleştirilebilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.