Sizce Hangi VPN servisi daha iyi?

Alcatraz0657

Katılımcı Üye
14 May 2020
284
80
Merhabalar, VPN servisi almak istiyorum ancak internette en çok önerilen VPN servisleri arasında kararsız kaldım, bu yüzden sizlere sormak istedim

*ExpressVPN

*NordVPN

*ProtonVPN

*Windscribe
Diğerlerine göre fiyatı en uygun olan bu ancak fiyatının düşük olması güvenlik açısından tedirgin ediyor açıkçası

S_w_o_R_d

Uzman üye
17 Eki 2020
1,914
183
Neptün
Bu listeden iki tanesini kullandım / kullanıyorum onları kıyaslarsak:

Hız olarak windscribe, proton denedim. Çok uzakta sunucuya bağlanmıyorsanız hızı çok az düşüyor tabi ki de normal bu. Windscribe'te free olarak belirli yöntemlerle 15 gb'a kadar çıkıyor ve proton'a göre ülke seçeneği çok daha fazla. Proton'da free sınırsız bu açıdan iyi. Anonimlik olarak bence windscribe bu ikisi arasında kıyaslandığında. Kullanım olarak ben windscribe daha çok beğendim arayüz vb..

Yani para verecekseniz bence windcribe (bu ikisi arasında)

Nord vpn'in çok iyi bir vpn olduğunu, anonimlik için en iyisi olduğunu söyleyen çok büyük bir kesim mevcut araştırmanızı ve yorumlarını okumanızı öneririm. Ancak diğer vpn'lere göre pahalıydı yanlış hatırlamıyorsam. Ben kullanmadım bilginize.

Express vpn ile ilgili malesef bir bilgim yok.

Umarım yardımcı olmuştur.

Alcatraz0657

Katılımcı Üye
14 May 2020
284
80
ExpressVPN bence daha uygun Türkiyenin en iyi vpni sayılır
işine yaradıysam çözüm olarak işaretlersen sevinirim

anonimlik istiyorsanız mullvad vpn.
hız, kalite, kolay kullanım falan istiyorsanız yukarıda zaten hepsi belirtilmiş

Bu listeden iki tanesini kullandım / kullanıyorum onları kıyaslarsak:

Hız olarak windscribe, proton denedim. Çok uzakta sunucuya bağlanmıyorsanız hızı çok az düşüyor tabi ki de normal bu. Windscribe'te free olarak belirli yöntemlerle 15 gb'a kadar çıkıyor ve proton'a göre ülke seçeneği çok daha fazla. Proton'da free sınırsız bu açıdan iyi. Anonimlik olarak bence windscribe bu ikisi arasında kıyaslandığında. Kullanım olarak ben windscribe daha çok beğendim arayüz vb..

Yani para verecekseniz bence windcribe (bu ikisi arasında)

Nord vpn'in çok iyi bir vpn olduğunu, anonimlik için en iyisi olduğunu söyleyen çok büyük bir kesim mevcut araştırmanızı ve yorumlarını okumanızı öneririm. Ancak diğer vpn'lere göre pahalıydı yanlış hatırlamıyorsam. Ben kullanmadım bilginize.

Express vpn ile ilgili malesef bir bilgim yok.

Umarım yardımcı olmuştur.
Önerileriniz için teşekkürler :)

s3rgio

Katılımcı Üye
7 Eki 2022
505
213
тαятαяυѕ
Arkadaşlar önerilieriniz için sağolun ama neden önerdiğinizide f/p, hız, güvenlik vs. yazsanız daha çok yardımcı olmuş olurdunuz :)
ExpressVPN gayet hızlıdır. Bunun yanında bir proxy görevide görebilir ve anonimliğinizi sağlamlaştırır. Ayrıca aktivite kaydını tutmadığını söylüyor ( Ancak bu söze ne kadar güvenilir orası tartışılır) Umarım faydalı olmuştur :)

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
896
701
ExpressVPN gayet hızlıdır. Bunun yanında bir proxy görevide görebilir ve anonimliğinizi sağlamlaştırır. Ayrıca aktivite kaydını tutmadığını söylüyor ( Ancak bu söze ne kadar güvenilir orası tartışılır) Umarım faydalı olmuştur :)
yasal olarak aktivite kaydı tutmak zorunlu. Ama bunları TR polisi ile de paylaşıyor aksi takdirde internet sağlayıcıları expressvpn'i çoktan engellemişlerdi. log vermeyen adama iş yaptırmazlar. örnek: nordvpn, mullvad vpn etc...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.