Sizce Kurtlar Vadisinin Yayından Kaldırılması Doğru Mu?

Sizce Kurtlar Vadisinin Yayından Kaldırılması Doğru Mu?

• Doğru

Oy: 73 18.4%
  • Doğru Değil

Oy: 324 81.6%

• Kullanılan toplam oy
    397

driftkingsR10

Yeni üye
2 Eyl 2006
3
0
ewt kardeslerim yaa aynen nası olurda boyle bi diziyi kaldırırlar turkiyenin ic yuzunu gosteren bi diziydi insallah tekrar yayınlanır

r.can

Yeni üye
17 Şub 2007
2
0
ankara
kurtlar vadisi kaldırılsa bu tartışmaya girmezdim ble ama terör bölümünün kaldırılması ş.refsizlik!!!!:mad:

gxel

Yeni üye
31 Ocak 2007
32
0
ya abi onca böle dandik dizi var türkiye sorunlariyla alatasi yok isleri gücleri lay lay lom. ama bu kv terör pkkli köpeklerin ne yaptiklarini anlatiyo.o lay lay lom dizileri kaldircaklarina kurtlar vadisini kaldiyolar.olucak is degil

PiRaNhA

Yeni üye
15 Şub 2007
31
0
bence iyidide, sonra haberlerde millet birbirini öldürüyor, niye
peki böyle diziler yüzünden...

C4N_P0L4T

Yeni üye
9 Ara 2006
10
0
Ya ne sen sor ne ben soyleyım persembe gunu alemle baglantımı kesıp annem gilide komsuya yollayıp evde tek basıma hayatımı yasıyodum ya derde geleler kapattılar varımız yogumuz oydu

ıslaktavşan

Yeni üye
24 Ara 2006
23
1
yanlış

arkadaşlar bunca kimin kimin sevgilizine gözdiktigi belli olmayan, kimin kimi aldattıgını çözemedigim ahlaksız filimler dizboyu olmuşken özelliklerde yunanlı sevgili DOSTLARIMIZ mış ben daha görmedim ama onları konu alan diziler şunuda ekleyeyim yeni çıkıyor bunlarda aşiret ayagına kürt dizileri çogalmışken. içinde sevişme sahneleri olmayan özellikle vurguluyorum okadar bölümü yayınlandı kortlar vadisinin ve ben şahsen sadece bir kere dudak dudaga öpüşme gördüm, bu kadar örf ve adetlerimize saygılı ve bizim gerçek kimligimizi hatırlatması açısından önemli olan bu dizinin kalkması çok acı. ayrıca bana şiddetten bahsedenlerin evlerinde 10 filim varsa en az 9 unda resmen katliam yapılırken bunlar hoş oluyorda bu dizimi sizi şiddete sevkediyor.
Birde bu okulda arkadaşlarını bıçaklama olayına gelince şunuda eklemeden geçemicem kız için günde yüz erkek kavga ediyor ve bulardan en az %60 bıçakla yaralanırken okumaya degilde kız peşinde koşmaya giden çocuklar yetiştirmek sizin suçunuz bu filimlerin degil.
Saygılarımla

plyfull

Yeni üye
17 Şub 2007
2
0
kardeslerim bu devletin basındakilerin hic bir zaman gerceklerle yuzlesmeye cesareti olmadi

plyfull

Yeni üye
17 Şub 2007
2
0
!!

kardeslerim bu devletin basındakilerin hic bir zaman gerceklerle yuzlesmeye cesareti olmadi :mad: :mad: :mad: :mad:

tuba_15

Yeni üye
18 Şub 2007
1
0
bence kaldırılması iyi oldu şu yönden iyi oldu gençler şiddete yöneliyodu ama bi bakımdanda sizin dediğiniz doğru

KuRTKaN

Yeni üye
31 Ara 2006
21
0
gerçekleri şerefsizlik yaparak örtmeye çalışıyolar biz kurtlar vadisi her yerde izleriz ama onlar ettikleri ayıbı hiç bir yerde gizleyemezler..lanet olsun ne diyim başkaa

bakii

Üye
16 Mar 2006
51
0
gercekten kaldirilmasindan son derece memnun oldum,kesen bicen bir gencligin kimseye faydasi olmaz.ayrica biz muslumaniz milliyetcilik yapmamizda dogru degil arkadaslar..BIzde insana deger TURK oldugu icin degil MUSLUMAN OLDUGU icin verilr/ sahsi fikirlerimdir saygi duymasiniz bile tsk ederim

3333

Emektar
27 Ara 2005
3,212
47
Little Town.
eger k.vadisini kaldırıyolarsa o sabahları çıkan saçma sapan kadın programalarınıda kaldırmaları gereklidir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.