sizce prigramlama dilimi ogreneyim yoksa web dilimi hangisi daha mantikli

8 Haz 2014
81
0
sizce programlama dilimi ogreneyim yoksa web dilimi hangisi daha mantikli

Beyler simdi ben sizce prigramlama dilimi ogreneyim yoksa web dilimi hangisi daha mantikli bi soylermisiniz ayrica benim pcde onlibe surem 3-4 saat bu sure icerisinin hepsini dili ogrenmeyemi harcayayim? Normalde bir insanin en verimki calisma saati 30 dkymis onun icin soruyorum birdr su var orn web sitrsi dili ogrenmemi oberdiniz sizce hangi dilden basliyayim ve bana nereden egitimini alabilecegimi yazarsaniz cok makbule gecer simdiden tesekkur ederim
(Mobilden yaziyorum o yuzden kusura bakmayin)

Son düzenleme:

ihan3t

Kadim Üye
7 Şub 2012
5,018
23
Web daha faydalı olacaktır. Daha hızlı ilerleyip ortaya bir şeyler koyabilirsin. Kısa süreli vaktin için öncelikle html öğrenip temel şeylere aşina ol. w3school da pratik yaparak öğrenebilirsin. Ondan sonra php öğren bolca kaynak ve örnek mevcut internete php öğren yazdığında temel bir sürü eğitim çıkıyor. Daha sonra hazır template(tasarım) indirip onun üzerine kod yazarsın.

8 Haz 2014
81
0
Web dili ile daha cabuk ogrenirim ama simdi programlama dili yapipda guzel hilelerde yapabilirsin orasida var ayrica moderator prigramlama dili yazmis degistirmis o yuzden kusura bakmayin :D

Gr££D

Kıdemli Üye
27 Haz 2013
2,468
0
Monte Viere
Ihanete hocama katilmakla birlikte kendini 30 dk larla sinirlama ben bazen cok basit hatalari icin bile sabahlara kadar arastirma yapardim gerci ozamanlar daha hicbirsey bilmiyorduk ama iste dedigim gibi kendini sinirlama

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.