Sizce savunmakmı saldırmakmı ...

SAVUNMAMI SALDIRIMI:?

• Kullanılan toplam oy
    46

Sansar Salvo*

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,197
0
Şehri Aziz
Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi

bir siteye yada bir kişisel pcye saldırmak çökertmek vs daha kolaydır

yoksa onu korumak savunmakmı...

bence savunmak white hat'im...

SH!FT

Uzman üye
20 Haz 2009
1,426
0
En iyi savunma iyi bir saldırıdan geçer. Ayrıca 9dk arayla post atmışsın kardeş dikkat et.

despino

Üye
16 Ara 2012
57
0
lonca savaşı açacagın kişinin üyeleri azdır yada karşı rakibin seviyesi düşükkür

talhaoguz

Yeni üye
2 May 2012
13
0
yaşamak iiçin öldür:) yani saldırı her zaman iyidir.. aynı zamanda savunurken saldırmış oluyorsun kung fu gibi düşün.. savunurken saldırma aslında savunmuyorsun öyle bi saldırıyorsun ki savunmada gözüktüğün halde saldırmış oluyorsun

BloodWindTR

Uzman üye
29 Eyl 2012
1,470
4
kardeş bana sorarsan savunma öncelikli gelir.Sana bir zararı dokunmayan şeyi yıkıp yağmalamaya ne gerek var insanların emeklerine zarar vermeye.Ama diline dinine ırkına milliyetine aykırı yayın yapan siteler olursa tek seferde ümüğünü sıkıp işini bitireceksin.Benim görüşüm bu.Saygılar.

Cyper65

Uzman üye
13 Eki 2012
1,587
0
İzmir
mesala ben dama santraç gibi oyunlarda savunmayı benimsemiştimdir sonra saldırıya geçerim
hack işinden fazla anlamıyorum ama savunma ilk önce sonra
saldırı
rakibini tanımak için savunma şart

Baysal

THT
21 Eki 2012
15,743
1,506
GÜvenlik sistemlerini iyi bilirsen en iyi sen saldırırsın zaten. Benim programlama öğretmeni mesela şuraya gelse samurai 1 benim hoca 2 olur. hayatında bir siteyi hacklememiş bir insan ama 2 dakikada sitenin açığını bulabilir.

mustoyildiz

Katılımcı Üye
12 Haz 2010
748
0
aslinda fatih terimin guzel bi lafi var bu konuda : gol atamiyosan gol yemeyeceksin, oncelik saldirida olmali ama baktin saldirida is yok iyi savunma yapmaya odaklanacakasin bu sefer de :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.