Sizce Silkroad ın En Güçlü iki adamı kim?

ALmoRa

Üye
16 Tem 2007
123
0
komik olmayn ya yatmıcak adam yoktur ki en iyi adam olsun
tabi şimdi eular sapıttı buff alan bi awryor yatmıo ama en güçlü dye bişi yok oyun taş kağıt makas gibi

jabus

Yeni üye
7 Ağu 2008
22
0
beyler beni ixan da kimse yatıramıyo SimplySimple ismim bu artık hepsi hikaye bir tek ben 1 numara SimplySimple 2. de benim kankam oda tehens da ismi Nii bakın yalan (O) < olıyım

jabus

Yeni üye
7 Ağu 2008
22
0
1.SimplySimple ixan da bu 2. ise Niii athens de yemin ederim 2 mizde serverde en güçlüyüz yatıran yoq ama 6yıl dır oynuyoz :D

crazydeps

Yeni üye
21 Eki 2007
14
0
1-FiRARiST (Youtube'dan Videolarınada Bakabilirsiniz)
2-ZodiacKiller (Bunun Sahibi Oyunu Bıraktı Şuan Charın Durumunu Bilmiyorum)
3-VRAGYA (Buda Pvp'de Kolay Kolay Yatmıyordu)
4-__NeeLa__ (Ben:D Şaka Deil Benim Charda Lvindekini 2-3 LvFark Yükseklerini Yatırıyor Çok Rahat Hemde)

murusli

Yeni üye
16 Eyl 2008
16
0
Beyler şunu Hala Anlamadınız Güçlü çar Diye Birşey Yoktur Güçlü Item Vardır Adam Itemsiz Bir Boka Yaramaz....

murusli

Yeni üye
16 Eyl 2008
16
0
BİRDE sheitan kesme rekoru babel de _kops3k_ diyer çar da _kops2k_ bakın rev6 dan aklınız uçucak adam sırf sheitan kesiyo yaratık kesiceğine ....:D

mykemal07

Üye
2 Ara 2010
62
0
bence benim:D 110 lwl full intwizart elimdeki 110 lwl staff +9 sun üstün ve takılarınmın hepsi +8 full sun...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.