Sizce Windows 8 ?

Victory*

Kıdemli Üye
22 Tem 2012
2,734
0
Konya
Evet arkadaşlar bir çoǧumuzun bildiǧi gibi windows tarafından hazırlan windows 8 kullanılmaya başlandı.Peki sizce bu yeni işletim sistemi nasıl ?

14 Mar 2013
189
0
Düzce
Kardeş bence güzel ama bazı uygulamalarında eksikler var dolayısıyla çoğu programı ve .rar'ı açmıyor ama san kalmış bişe şahsen tercih etmiyorum...

Victory*

Kıdemli Üye
22 Tem 2012
2,734
0
Konya
Kardeş bence güzel ama bazı uygulamalarında eksikler var dolayısıyla çoğu programı ve .rar'ı açmıyor ama san kalmış bişe şahsen tercih etmiyorum...

Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.
Bencede bazı programları desteklememesi en büyük eksisi.Ama görsellik,performans ve erişim hızı açısından gelişme var.

sezgin1444

Kıdemli Üye
3 Şub 2012
3,061
4
f3nr1r@R00T
Winrar kurarsan rar dosyalarınıda açabilirsin :D

Ben kullanıyorum güzel özellikle hız - açılış kapanış hızı ve görsellik güzel olmuş ben beğendim. :)

medcezir26

Yeni üye
14 Mar 2013
3
0
Windows 8 de kullanırken ara ara bilgisayar donmaları yaşıyorm alt f4 ctrl alt delete yaptığmda görev yonetıcısı yanıt vermıyor .. özellikle internet tarayıcılarnda gezinrken gerçekleşiyor ağr oyun oynadığm da hiçbir kasıntı yok ..
donunca reset atmak zorunda kalıyorm başka çarem yok malum kapatmadan resetlemek de sıkıntılı.tekrar açtğmda görev yöneticisini tekrar yanıt vermıyor ve tekrar donuyor. toshıba l-855 14 P win 8 i7 işlemci 8 gb ram 2 gb ekran kartım var .satın alalı 1 ay oldu ve 1 defa güncelledim .virüs taraması yaptm herhangi bi sorn yok .yüksek performansta dahi aynı sorunu gösteriyor.böyle giderse format atıp Windows 7 ye geçmeyi planlıyorm .yardım edebilecek önerisi olan arkadaş var mı bu konuda.

OxMaNiA

Katılımcı Üye
11 Şub 2013
704
0
#TR>.Corum
Windows 8 de kullanırken ara ara bilgisayar donmaları yaşıyorm alt f4 ctrl alt delete yaptığmda görev yonetıcısı yanıt vermıyor .. özellikle internet tarayıcılarnda gezinrken gerçekleşiyor ağr oyun oynadığm da hiçbir kasıntı yok ..
donunca reset atmak zorunda kalıyorm başka çarem yok malum kapatmadan resetlemek de sıkıntılı.tekrar açtğmda görev yöneticisini tekrar yanıt vermıyor ve tekrar donuyor. toshıba l-855 14 P win 8 i7 işlemci 8 gb ram 2 gb ekran kartım var .satın alalı 1 ay oldu ve 1 defa güncelledim .virüs taraması yaptm herhangi bi sorn yok .yüksek performansta dahi aynı sorunu gösteriyor.böyle giderse format atıp Windows 7 ye geçmeyi planlıyorm .yardım edebilecek önerisi olan arkadaş var mı bu konuda.

Bende öyle bir sorun yok.Çok hızlı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.