Sizden küçük bir ricam var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

VeNeRo

Üye
18 Eyl 2015
202
0
Arkadaşlar forumda mesaj yazmadığım konulara bile, sırf öğrenmek için veya merak ettiğim için girip bakmaya çalışıyorum. Fakat konulara göz gezdirirken bir şey dikkatimi çekti son bir iki gündür, forumda daha önce kaç kere "rütbenin önemli olmadığını herkesin bir başkasına, bildiği konuda yardımcı olabileceği" söylendi açılan konularda. Bir sürü arkadaşımızda destekledi bu durumu bu gayet güzel bir şey. Gelelim beni ve belki başkalarını da rahatsız eden konuya; her ne kadar rütbenin önemli olmadığı lafta belirtilse de bazı arkadaşlarımız üst düzey yönetici/üyeler'in açtığı konulara "haklısınız komutanım/abi, çok yararlı konu abi" yazarken normal üyelerin konularına tersleyici veya küçük düşürücü yorumlarda bulunabiliyorlar. Benim bu arkadaşlardan isteğim-ricam üst düzey yönetime saygısızlık etmeleri değil, normal üyelere de aynı saygı ve sevgiyle davranmaları. Forumda çok iyi niyetli ve sabırlı abilerim kardeşlerim var onlar üstüne alınmasın benim lafım bir kaç kişiye sadece. Bu arada bahsettiğim bu durum kendi başıma gelmedi ama forumda bir kaç kere şahit olunca şahsıma söylenmiş kadar rahatsız oldum (tek tek isim vererek afiş etmek benim haddim değil). Arkadaşlar unutmayalım ki kalp kırmak bir söz söylemek kadar kolay, yorum yapmadan önce "acaba söylediğim kişinin kalbi kırılır mı?" diye düşünüp yazalım.
Okuyan okumayan herkese teşekkür ederim tekrardan iyi bayramlar.

CengisKhan

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
329
0
kardeşim adam kendinden büyüklere dahi açık konu üzerinden saygısızlık yapıyor öyleleride var ben kendim yaşadım ; ha dediğine gelince haklısın öyle olması gerekiyor tabi ama işte bazı arkadaşlarım bunu suistimal ediyor ; üdy 'ye şikayet etsek hangi birine ceza versinler onlarında işi zor ; dediklerinde haklısın +1

C sharp

Katılımcı Üye
8 Ağu 2015
805
0
üyeler sanıyorki rütbeli insan forumda en bilgili insandır diye. zaten yapılan hack olsun program olsun grafik olsun yonetimdeki kisilerden cok cok daha iyi programcılar vardır. mesela HAKOPS normal üye fakat forumun en iyilerinden.

Cave-Man

Kıdemli Üye
21 Nis 2015
3,120
0
Lüksemburg
üyeler sanıyorki rütbeli insan forumda en bilgili insandır diye. zaten yapılan hack olsun program olsun grafik olsun yonetimdeki kisilerden cok cok daha iyi programcılar vardır. mesela HAKOPS normal üye fakat forumun en iyilerinden.

Aynen dostum bakıyorumda bazı renkliler çoğu üyeden bayağı aşağıda ne yazık ki :/

karatasmurat180

Katılımcı Üye
15 Nis 2014
822
0
Las Vegas
hiç sorma haklısın kardeşim buraya ya öğrenmek için giriyosun ya öğretmek için ama hiç bi karşılık beklemeden yaptığın seye haksızlık ediliyor

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Normal üyeyken
" abi abi",
asistan olunca
"bu sizi ilgilendirmez"

Çok gördük bunları çok..

C sharp

Katılımcı Üye
8 Ağu 2015
805
0
Adam haklı ama bu onların suçu değil , tamamen ÜDY'nin suçu önce bir deneseler sonra alsalar böyle şeyler olmayacak fakat malesef..

saygısız kisiden adam olmaz. nasıl olsa asistan ama bos bos forumda gezinen biri olur. oylelerini cok gordum. en basit ornegi adam ilk site hek diye konu actı sonra ug ye girdi bir kac hafta sonra. bir konudada bana ustlerine saygılı ol diye mesaj attı. simdi boyle bir kisi , adam olabilir mi ? ki ban yedi.

BlackHatHacker

Uzman üye
21 Nis 2014
1,703
0
Secret
saygısız kisiden adam olmaz. nasıl olsa asistan ama bos bos forumda gezinen biri olur. oylelerini cok gordum. en basit ornegi adam ilk site hek diye konu actı sonra ug ye girdi bir kac hafta sonra. bir konudada bana ustlerine saygılı ol diye mesaj attı. simdi boyle bir kisi , adam olabilir mi ? ki ban yedi.

Rütbe için gözleri parlıyor aynı bir bağımlılın uyuşturucuya verdiği tepki gibi....

RumeaV

Üye
16 Ağu 2015
142
0
Rütbe, Rütbe, Rütbe. Rütbe nedir ki ? Diğer üyelerden farklı olmak isteyenlerin isteyeceği bir şeydir rütbe. Sanır ki rütbeyle daha çok bilgili olduğunu, daha çok iyi olduğunu. Ama ne yazık ki bunun olmadığın bilmez. Rütbe ne ki ? Rütbe sizi çok bilgin, iyi biri yapmaz. Rütbe demek ayrıcalık demek değildir. Rütbe sana verilen bir görevi simgeler. Mesela adam albaysa albaylığını bilmeli. Gidip de saçma sapan konulara geyik yapmamalı. İşine bakmalı. Bir üye yardım istiyorsa yardım etmeli. Bunu yapmalı. Ama yalaka da olmamalı.

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
Rütbe, Rütbe, Rütbe. Rütbe nedir ki ? Diğer üyelerden farklı olmak isteyenlerin isteyeceği bir şeydir rütbe. Sanır ki rütbeyle daha çok bilgili olduğunu, daha çok iyi olduğunu. Ama ne yazık ki bunun olmadığın bilmez. Rütbe ne ki ? Rütbe sizi çok bilgin, iyi biri yapmaz. Rütbe demek ayrıcalık demek değildir. Rütbe sana verilen bir görevi simgeler. Mesela adam albaysa albaylığını bilmeli. Gidip de saçma sapan konulara geyik yapmamalı. İşine bakmalı. Bir üye yardım istiyorsa yardım etmeli. Bunu yapmalı. Ama yalaka da olmamalı.

Doğrudur. Bir moderatör forum asayişini ve düzenini sağlar sadece budur.

RumeaV

Üye
16 Ağu 2015
142
0
Doğrudur. Bir moderatör forum asayişini ve düzenini sağlar sadece budur.

Elbet diğer üyelerle gülebilir fakat hep geyik konuları açmamalı biraz da üyelerin işine yarayacağı konular açabilir demek istemiştim. Zaten forumda bunu yapan bir moderatör e rastlamadım.

furkanokby

Katılımcı Üye
29 Haz 2015
612
0
Şey olayıda var bide shop çalışması hazırlıyor bi arkadaş adam bakmadan eline sağlık diyor

Fakat eğer biraz benim gibi düşünseler biraz inceleyip yorumunu yaparlar mesela geçen gün bi otopark çalışması vardı onu yorumlarken direk eline sağlık yerine amatörce olmuş gibi terimler kullandım fakat bu post kasan arkadaşlar günde 1 saat foruma girip 40 post kasıyorlar örnek konu

İP GİZLEME !!

Yazılan yorum kullandım teşşekürler (ORADA TEŞŞEKÜR BUTONU VAR )

BlackHatHacker

Uzman üye
21 Nis 2014
1,703
0
Secret
Şey olayıda var bide shop çalışması hazırlıyor bi arkadaş adam bakmadan eline sağlık diyor

Fakat eğer biraz benim gibi düşünseler biraz inceleyip yorumunu yaparlar mesela geçen gün bi otopark çalışması vardı onu yorumlarken direk eline sağlık yerine amatörce olmuş gibi terimler kullandım fakat bu post kasan arkadaşlar günde 1 saat foruma girip 40 post kasıyorlar örnek konu

İP GİZLEME !!

Yazılan yorum kullandım teşşekürler (ORADA TEŞŞEKÜR BUTONU VAR )
Photoshop çalışmalarında hep kötü çocuk benim :D.
Diğerleri süper falan diyor ben 5dklık eleştiriyorum daha sonra hiç emeğe bakmıyorsunuz sadece güzelmi diye bakıyorsunuz diyorlar :D.

€r@y

Kıdemli Üye
20 Nis 2015
3,942
0
Udy tüm yönetimi uyarıyor üyelere karşı saygılı olun diye olmayan da olursa bildirin gereken yapılır kimse kimseyi rütbeyle ezemez.

furkanokby

Katılımcı Üye
29 Haz 2015
612
0
işte onların oradan direk post kasmak için çıktığını anlayabiliyorsun

şu tiplerde var : ADBOX PARA KAZANMA 2 GÜN SONRA ADBOX PARA KAZANMA 4 GÜN SONRA Bİ KONU DAHA SONRA KONUYA GİRİP //GÜNCEL

VeNeRo

Üye
18 Eyl 2015
202
0
Udy tüm yönetimi uyarıyor üyelere karşı saygılı olun diye olmayan da olursa bildirin gereken yapılır kimse kimseyi rütbeyle ezemez.

Üdy yönetimi uyarabilir, bahsettiğim kitle sadece yönetimde olanlar değil nromal üyelerden de oluşan bir kitle. Bu konuda Üdy'den bir yardım beklemedim zaten onlar gereğini yapıyor, ben sadece sözü geçen arkadaşlarımıza tatlı bir dille ricada bulundum.

BarlasX

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
813
2
TeŞKiLaT
normal üyelerin konularına tersleyici veya küçük düşürücü yorumlarda bulunabiliyorlar. Benim bu arkadaşlardan isteğim-ricam üst düzey yönetime saygısızlık etmeleri değil, normal üyelere de aynı saygı ve sevgiyle davranmaları. Forumda çok iyi niyetli ve sabırlı abilerim kardeşlerim var onlar üstüne alınmasın benim lafım bir kaç kişiye sadece. Bu arada bahsettiğim bu durum kendi başıma gelmedi ama forumda bir kaç kere şahit olunca şahsıma söylenmiş kadar rahatsız oldum (tek tek isim vererek afiş etmek benim haddim değil). Arkadaşlar unutmayalım ki kalp kırmak bir söz söylemek kadar kolay, yorum yapmadan önce "acaba söylediğim kişinin kalbi kırılır mı?" diye düşünüp yazalım.
Okuyan okumayan herkese teşekkür ederim tekrardan iyi bayramlar.

Kardeşim haklısın son günlerde karşıma çok çıktı birini ihbar ettim ancak hala cevap gelmedi. Yanıtı nasıl öğrenebilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.