Sizide Litvanya'dan arıyorlar mı?

nick6547

Üye
27 Eyl 2013
145
4
Arkadaşlar bu gece litvanya numarası aradı gece 3te uykunun içine ediyorlar resmen yani birde saat 8de aradılar, 4 saniye çaldırıp kapattılar. benim anlamadığım şey bunlar nereden buluyor telefon numaramızı? numara 71le bitiyordu diğeri 73tü heralde. sizinde başınıza geldi mi böyle bu olay hiç?

BUSTED66

Katılımcı Üye
2 Ara 2018
273
6
Tanınmayan numaralardan gelen yurt dışı aramalara dikkat!
Dünyanın farklı yerlerinde kurulan sahte çağrı merkezlerindenvatandaşların telefonlarına gelen çağrılar, kabul edilmesi veyageri aranılması durumunda yüksek faturalara neden olabiliyor -Tüketiciler Birliği Genel Başkanı Mehmet Bülent Deniz:”Gelen çağrılara ya da mesajlara cevap verilmemelidir. Bunumaralarla iletişim kurduğunuzda size pahalıya mal olabilir”

Kaynak

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Arkadaşlar bu gece litvanya numarası aradı gece 3te uykunun içine ediyorlar resmen yani birde saat 8de aradılar, 4 saniye çaldırıp kapattılar. benim anlamadığım şey bunlar nereden buluyor telefon numaramızı? numara 71le bitiyordu diğeri 73tü heralde. sizinde başınıza geldi mi böyle bu olay hiç?

Merhaba değerli üye, daha önce başıma böyle bir şey gelmedi fakat ben olsam açmazdım bakmazdım bile en iyisi kapatın. İyi forumlar.. :mahcup:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.