Sızılan bilgisayarda rdp açmak hk.

akilicaslan3

Yeni üye
16 Eyl 2018
25
0
Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Ben sızılan bilgisayardan rdp yi aktif edip kullanmak istiyorum. Getgui komutlarını sorunsuz kullanıyorum fakat son komutta takılı kalıyor. Biraz araştırma yaptım. Burdan bir arkadaş meterpreter e shell attıktan sonra açabilirsiniz gibisinden birşey yazmış. Yeni yeni öğreniyorum. Shell attıktan sonra rdp açmayı bir arkadaş gösterebilir mi rica etsem. Shell ler hakkında hiç bir şey bilmiyorum. Dediğim gibi yeniyim şimdiden sağolun

akilicaslan3

Yeni üye
16 Eyl 2018
25
0
Öncelikle sağolun. Sızma için Kali linux kullanıyorum. Konuyu biraz daha açayım. Sanal makineden w7 kurdum. Daha sonra Trojan ile sisteme sızdım. canyoupwn.com sitesindeki anlatılanları harfi harfine uyguladım fakat en sonda yeni kullanıcı oluşturduğum zaman hata veriyor . Daha sonra burda bir arkadaşın shell atarak açabiliriz yazdığını gördüm. Uzun lafın kısacası bir türlü sistemde yeni kullanıcı açıp bağlanamıyorum sorun bu

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.