Sızma İşleminde Sorun Oluşuyor

10 Şub 2015
92
3
Merhaba sayın arkadaşlar. 1 haftadır android rat için uğraşıyorum. Kötü yola çekilmiş bir kardeşimiz arkadaşımızı izlememiz gerekiyor. Tabi herkesin mutlak sebebi vardır. O yüzden ben aşamalarıma geleyim. Kablonet yeni hong kong modemini aldıktan sonra 100lü bloktan çıktım ve portumu açtım. forumda spynote 6.4 ve başka sürüm de 8.6 kullanarak build oluşturdum. Eski telefonuma test amaçlı attığımda paket ayrıştırma sorunu yazarak açılmadı. başka rat aradığımda spymax buldum. ordan da bir build yaptığımda telefonda açtığımda şöyle izleneceksiniz böyle izleneceksiniz diye uyarı verdi. diyelim ki onu da kabul ettim. ardından google pay virüslü diye red verdi. payloadlar çok mu eski acaba diye düşündüm. veyahut bir crypter mi ayarlamak lazım apk için? piyasada olan apk crypterlerin stabil olmadığını da yazmışlardı. sizlerin görüşlerine çok değer veriyorum. bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. şimdiden çok teşekkür ederim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.