sjsro d3d9 hatasını yaptım ama çok geç açılıyo vede hep donuyo LüTFEN YARDIM ACİLL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sabakunogaara

Yeni üye
30 Ağu 2010
44
0
:confused::confused::confused: Ya ben d3d9 hatası oluyordum bu directx yükledim hata çözüldü şimdi sjsro çok geç açılıyo vede hep donuyo ACİLL YARDIM plsss :(

sabakunogaara

Yeni üye
30 Ağu 2010
44
0
Denedim Olmuyor Görev Yöneticisini Açtığımda Bellek Kullanımı 66.746 Ya Geldiğinde sro_client Yanıt vermiyor yazıyor. kendi düzeliyor ama 2 yada 3 saniye sonra tekrar yanıt vermiyor yazıyor bu neden kaynaklanıyor acaba ?

sabakunogaara

Yeni üye
30 Ağu 2010
44
0
tamam EĞER D3D9 APLİCASİON HATASI ALIYORSANIZ MEDİA PK DOSYANIZ BOZUK BOZUK DEMEK OLUYOR YAPACAĞINIZ TEK ŞEY SJSRO YU SJSRO KLASÖRÜNÜN İÇİNE TEKRAR KURMAK YANLIZ ŞUNU SÖYLİYİM HATA ALDIĞINIZ SJSRO KLASÖRÜNÜN ADINI ORJİNALSRO OLARAK DEĞİŞTİRİN SJSRO YU BU KLASÖRÜN İÇİNE ATIN SORUN %100 ÇÖZÜLMÜŞTÜR :d

sabakunogaara

Yeni üye
30 Ağu 2010
44
0
EĞER SROYA GİRİNCE EKRAN DONUYORSA DATA MEDİA pk LAR diğer pklara göre uyumsuz anlamına geliyor orjinal pkları yükle sorun çözülecektir garantisi %100 :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.