Skype açılamıyor. Bu bilgisayarda halen bir oturum açmış bulunmaktasınız HATASI

kadada

Yeni üye
21 Haz 2015
29
0
Beyler şimdiye kadar skype de bi sorunum yoktu. Ama bugün açarken bu hatayı verdi işte. Halbuki skype falan açık değil. Görev yöneticisinden bakıyorum arkaplanda çalışıyor gözüküyor, işlemi sonlandır diyorum erişim engellendi diyor. Başka bi hesapla falan uğraştırmayın, çözümü bilen varsa lütfen yardım etsin. Ayrıca baktım diğer forumlarda %appdata%'yla alakalı şeyler var onları da denedim ama benim skype klasörümün adı değişmiyor çalıştığı için. Acil yardım

micsociet

Katılımcı Üye
21 Nis 2015
581
0
Ankara
Hizmetlerden skypen kullandığı hizmetleri kapat. Sonra programı güvenli modda kaldır. Program virüslü kurulduğu için düzgün çalışmıyor. Kayıt defteri düzenleyicisi yüklüyse Ccleaner felan bu gibi programlarla kayıt defterini düzenle. Hiçbir işlem olmuyorsa sistemi skype kurduğun günün öncesine al en son çare format atmak olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.